Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3.napi hormon vèrvètelre kell...

3.napi hormon vèrvètelre kell mennem 2-4.napon. Nem tudom honnan számoljam az első napot,mert tegnap este 22:30-kor jött meg,de együttlét hatásàra,de nem vèszes mennyiségű.Reggelre rendesen piros.Annyi verziót olvastam már.Melyiket vegyem 1. napnak?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Az élénk piros vér számít első napnak, nekem ezt mondta az orvosom. Ugyanis nekem mindig barnázással indul sajnos.
2021. jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pirosnak piros volt csak kèső este , ha nincs együttlèt lehet csak reggelre jön meg
2021. jan. 18. 07:53
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha csak màtól nèzem az 1.napot akkor holnap a 2. napján tudok csak menni, az jó?
2021. jan. 18. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2021. jan. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A tegnap 22:30 az már majdnem ma volt, nyugodtan számold mától. De nem is értem a kérdést, ha a 2-4. napon kell menned, akkor miért merül fel, hogy a 2. napon jó-e?
2021. jan. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak amiatt hogy ideàlisabb lenne a 3. nap.de akkor nem tudok menni ,a csütörtök meg lehet kèső lenne ,úgy jogy csak 24-25 naposak a ciklusaim
2021. jan. 18. 20:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy hány napos a ciklusod az a 21. napi vérvételnél érdekes. Mert az első napok mindenkinél stimmelnek (ahogy írtam az első piros vér a kezdete), de ha a te ciklusod rövidebb, mint 28 nap, akkor nem a 21.napon kell menned, hanem 24 napos ciklus esetén a 17.-en. Csak ha később sor kerülne ilyen tesztre, akkor tudd. :)
2021. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!