Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mennyire normális menstruáció?

Ez mennyire normális menstruáció?

Figyelt kérdés
Októberben kezdtem el menstruálni és novemberben is kétszer meg most is másodjára jön meg de most nem úgy jött meg hanem nagyon kevés a vérzésem és barna. Ez miért van? Egyáltalán miért jön meg kétszer? Légyszíves segítsetek gyorsan mert már nagyon ki vagyok akadva

2021. jan. 18. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális az első pár alkalomnál, nekem pl. másfél évbe telt mire teljesen beállt szabályosra. Sőt, az első menstruációm és a második között majdnem fél év telt. Ilyenkor ez még belefér, nem kell megijedned, rendeződni fog:)
2021. jan. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális az elején, sőt még később is tapasztalni fogsz majd néha barnázást. Ha nincs erős fájdalmad akkor nincs gond, majd helyre áll. De ha nagyon aggódsz akkor keress fel egy nőgyógyászt és vele beszéld meg az aggodalmaidat.
2021. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van, akinél az ovuláció is enyhe vérzéssel/barnázással jár pár napig. Lehetséges nálad is, hogy ez fennáll és valójában nem havi kétszer jön meg, csupán még nem tudod megkülönböztetni, hogy mikor jön meg és mikor van az, amit írtam. De mindez spekuláció, az is teljesen normális a menzesz ebben szakaszában, hogy többször, esetleg "több-kevesebb kihagyással" van jelen. Ne aggódj rajta, be fog állni később!
2021. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én akkor jártam így, amikor kb 0,5-1,5 éve volt meg, és lebetegedtem (megfázás/felfázás), azóta szerintem soha. De ha fájdalmaid vannak, amik szokatlanok, azért nézesd meg. :)
2021. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!