Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Mennyi ideig volt...

Lányok! Mennyi ideig volt kellemetlen érzés a tampon mikor elkezdtétek használni?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem akik szűzen használnak tampont, hogy mennyi idő mire megszokod és nem érzed? Mert nekem a legkisebb méret is nagyon kellemetlen érzés

2021. jan. 22. 10:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
37%

Pedig nekem nagyon jó érzés mikor feldugom

.. Lehet nagyon szűk vagy

2021. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudtam megszokni. Sokat próbálkoztam, tény, egy idő után már görcsösen.

A vége felé már vállrántva, nem befeszülve, hogy "jó, megpróbálom mégegyszer".

Nekem csak szüzesség elvesztése után sikerült kényelmesen behelyezni.


De más ismerőseim hamar megszokták.

2021. jan. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Amikor elsőnek próbáltam nagyon fájt. A mini amúgy a mai napig sz.r érzés, olyan szúrós vagy nem is tudom elmagyarázni... utána szűzen elkezdtem használni a normált és meg se kottyant. Az első 1-2órát kell megszokni amikor először használod:D
2021. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! Szerintem az a baj hogy nem raktam eleg melyre
2021. jan. 22. 12:17
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

Nekem eszem ágában sem volt szűzen megpróbálni sem a tampont, pedig nekem nem fájt egyáltalán az első behatolás, úgyhogy valószínűleg a tampon sem fájt volna, de én amúgy kíváncsi is voltam nagyon, milyen érzés lesz a szűzhártyám átszakítása, de nem éreztem semmit, tán mert nem is volt már szűzhártyám, ami tényleg átszakadhat spárgázás vagy lovaglás során...


Amikor meg az első aktus utáni első ciklusomban használtam szintén kicsit sem fájt vagy volt kellemetlen, hiszen pont ugyanolyan érzés, mint egy férfi nemiszerv, csak még kisebb is, tehát lazítsd el magad teljesen, hogy kitágulj és tán még nedvesedj is, ha mindenképp tampont akarsz használni szűzen, ami szerintem amúgy fölösleges nyűg.


Később ráadásul le is szoktam teljesen a tamponról, évek óta nem használtam, ha gyakran cserélsz betétet, pl. legalább amint van benne valami, egyáltalán nem kellemetlen, sőt, tisztább is és egészségesebb is, mint a saját testedbe dugdosni oda nem való dolgot, ugye... Pláne ha naponta rendesen megmosod akár csak szappanos vízzel is.


Van ráadásul egy betegség, amelybe konkrétan bele is lehet halni, de akár le is lehet tőle bénulni, amelyet csak tamponhasználattól lehet elkapni, és legyen bármilyen kicsi is az esélye, ha több, mint 0, akkor is miért kockáztasson bárki is, pláne szűzen, ugye...

2021. jan. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Ugye nem csak reám írt egy perverz?

2021. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
6# Haha az én voltam xD
2021. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5/7 okes hogy te nem szereted a tampont, de nem kell mast ijesztgetned. A vilagon kb 2000000 no hasznal tampont,igy nem erzed hogy omlik a vered es nem folyik szet minden iranyban. Annak is van eselye hogy radesik egy meteorit es megdoglesz ennyi erovel
2021. jan. 22. 15:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én használtam szűzen és nem kellett megszokni, mert nem is éreztem, hogy ott van. De ha nem volt elég mélyen, akkor elég kellemetlen érzést okozott tényleg, szóval valószínűleg ez lehet nálad is a probléma. Told fel amilyen mélyre csak tudod, ne félj, nem fog eltűnni.
2021. jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
46%

" bármilyen kicsi is az esélye, ha több, mint 0, akkor is miért kockáztasson bárki is, pláne szűzen, ugye..."


Mert egy szűz lány többet ér, mint egy felnőtt nő? :D hol vagyunk? Az ókorban amikor csak szűz lányt lehetett véráldozatnál feláldozni? :D


Szerintem sem kell ijesztgetni. Mindennek van negatív oldala, még a betétnek is, akkor is ha nem akarod meglátni.

Mindenki azt visel amit akar. A kérdés segítség kérő volt, nem pedig elrettentést igénylő.

2021. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!