Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lassan lehámlik a mellbimbóm?

Lassan lehámlik a mellbimbóm?

Figyelt kérdés

Hetek óta nagyon viszket a mellbimbóm, mindkettő, most pedig pár napja nagyon száraz és hámlik. Lassan leesik basszus... XD mitől lehet ez? Nem váltottam mosószert, nincs új fehérnemű stb.

Baromi kellemetlen. Kenhetek rá körömvirág krémet pl.?


2021. jan. 23. 18:28
 1/6 Hellmano ***** válasza:
71%
Leesik az egész :( Zombiapokalipszis.
2021. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
XD jajj, ez szerintem már a következő hullam előjele. De viszket baromira. :/
2021. jan. 23. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
akár mellrák tünete is lehet ha ilyen furcsa dolgok történnek mellen úgyhogy érdemes lenne jobban odafigyelni
2021. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hellmano ***** válasza:
Hányadik hullám ez már akkor? :D Vakard meg .
2021. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2021. jan. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém nem árthat vagy ha van hámosító krémed pl.Bepanthen,Neogranormon vagy bimbóvédő krém amit kismamák,anyukák használják de ki tudja lehet jó lehet.A tutti megoldás az hogy menj be a hozzád legközelebbi patikába és magyarázd el egy gyógyszerésznek a problémád és biztos tud rá vmit ajánlani.Nincs semmi nagy baj szerintem
2021. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!