Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak az első nőgyógy...

Mire számítsak az első nőgyógyászati rákszűrésemen?

Figyelt kérdés

Valaki le tudná írni az egész folyamatot?

Azt hallottam hogy nem fáj, de mindig minden orvosi beavatkozásra azt mondják hogy nem fáj, hogy ne féljen az ember.

Nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, egy vérvétel is nagyfokú stresszt okoz, mert bár másnak nem fáj, nekem igen.

Főleg a speculumtól félek, és attól a kis kefétől amivel kenetet vesznek.

Kérlek titeket, legyetek őszinték, akkor is ha úgy gondoljátok hogy megijesztene az igazság.


2021. jan. 23. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
A mellszűrésem olyan drasztikus volt, hogy majdnem felordítottam. Az az idióta orvosnő beindította a gépet és otthagyott, az meg csak nyomta össze a mellemet. Csak UH vagy egyéb másra vagyok azóta hajlandó.
2021. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
A kenetet észre sem veszed.
2021. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Feldug egy tágítót aztán azon keresztül egy pálcát. Aztán az ujját. Semmi szuri nincs
2021. jan. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%

Hány éves vagy? Ha más problémád nincs, 25 éves korodig kihagyhatod.

Amúgy nem kellemes.

2021. jan. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
32 vagyok. Most már muszáj elmennem :/
2021. jan. 24. 11:07
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Oké; eldöntöd. A múlt héten volt a témában itt egy nagy vita. Keresd vissza, ugyan ilyen kérdés.
2021. jan. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
32 évesen félsz a rákszűréstől? Jajj..
2021. jan. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7, igen, 32 évesen félek, mivel az ember félelmei nem korfüggőek. Mindenki fél az ismeretlentől. Tapasztalat útján tanulunk a világról, és mivel én még nem voltam rákszűrésen, fogalmam sincs hogy mire számítsak.
2021. jan. 26. 15:06
 9/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem volt semmi panaszod akkor nem is valószínű, hogy bármi rendelleneset talál és ez lenne a lényeg. Az meg, hogy benyúlkálnak úgysem lesz új, szóval nincs mitől félned
2021. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Csak szűrésen nem voltál, vagy nőgyógyásznál sem?
2021. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!