Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kellene tennem? Lehetek...

Mit kellene tennem? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Párommal az utóbbi időben babával próbálkozunk. Azóta mondhatni a ciklusom is változó, de ált. 29. napig megjön. ebben a hónapban csináltam a déli órákban ovu teszteket. Negatív lett az osszes a 11-15 nap között, de aztán úgy éreztem hogy a tünetek úgy kb 17. naptól kezdődtek.. a folyás stb.. ott végig együtt voltunk a napokban. Aztán 22. nap óta van ilyen enyhe has fájásom, az a nagyon enyhe görcs, meg fáj néha a derekam.. puffadtam is, azt már nem igazán. Most kellett volna reggel megjönnie elvileg, a napokban erősebb volt a görcsöm, volt mindjártmegjön érzés, derekam is fáj néha kicsit, néha a gyomrom is ég, még nem olyan hányinger, de kicsit arra hajaz.. de ez nyilván lehet premensis tünet is... Van fehé folyásom is.. ma csináltam is tesztet dél körül, de az negatív lett, x-epil (egyébként furcsa volt, mert a teszt résznél egy fehér csík volt, mintha egy csík helye kimaradt volna.. a control erős rózsaszín) és ha 17-18. nap környékén volt ovu, akkor az 11. nap még csak.. talán korai volt.


Érdemes lehet még majd tesztelnem? Baj lehet velem? Esetleg menjek orvoshoz? Kicsit bizonytalan vagyok.. előre is köszönöm a segítséget.



2021. jan. 23. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ameddig nem vérzel, van esélye a terhességnek. Pár nap múlva lőj mégegy tesztet, ha az is negatív akkor engedd el.
2021. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
9dpo. + volt a 10 es tesztem 25 rá kb 2 mapra nagyon halványan. Ha korábban tesztelsz használj érzékeny tesztet.
2021. jan. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!