Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olcsóbb ovulációs teszt?

Olcsóbb ovulációs teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit drágállom a drogériás ovu teszteket.. létezik valami olcsóbb, de ugyanúgy megbízható verzió?


Köszönöm!


2021. jan. 24. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos szerintem azok a biztosak, amik drágák..

Legelábbis én még nem találkoztam olyannal, ami nagyon megbízható lenne, olcsón.. :(

2021. jan. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha átmész a gyerekvállalás témakörbe, ott mindenki nagy tételben rendeli netről, 50-100 darabokat. Egyszer én is rendeltem 25-öt, talán 5 hónapig használtam, egyszer volt pozitív (de az se biztos). Aztán vettem egy csomaggal gyógyszertárban, drágább volt az öt darab, mint a netes 25, és kipróbáltam ugyanabból a vizeletből. A netesen alig látható csík volt, a gyógyszertári pedig majdhogynem pozitív. Előtte meg fél évig azt hittem, nincs is peteérésem...

Szóval ha, akkor én is inkább a drágábbat javaslom.

2021. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tulpe válasza:

Szia!

Nekem itt javasolták ezt az oldalt :

[link]


Innen rendeltem érzékeny David ovulacios tesztet. Hétfő este rendeltem meg, szerda délelőtt már meg is érkezett, tökéletesen működött, és egyértelműen pozitív lett. 😊 Ajánlom!

2021. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!