Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb lézeres kezelés...

Méhszájseb lézeres kezelés mennyire fáj?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál szűrésen mint minden évben, most talált egy méhszájsebet. Azt mondta lehet többféle módon is kezelni de ő a lézeres kezelés javasolja, ő fogja csinálni nekem. Panaszaim: szó-szó fájdalmas együttlét, majd aktus után 1-3 napig pecsételő vérzés. A kérdés hogy mennyire fáj a beavatkozás? Kicsit parázok tőle. Még nem igazán volt semmiféle nőgyógyászati problémám. Roxanelle fogamzásgátlót szedek.


Köszi a segítséget előre is!

21/L



2021. jan. 25. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lézeres volt, hanem fagyasztás, kétszer is. Nem éreztem semmit. Alapvetően a méhszáj olyan, mint a körmöd meg a hajad, nincsenek benne idegvégződések. A lézeres biztos jobb, mert a fagyasztás után a gyomrom kivolt, mert valami gázzal csinálta, amiből jutott azért feljebb is. Hasmenésem volt egész nap.
2021. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Nem ijesztgetésnek írom (főleg hogy szerintem ezt a technikát már nem is használják manapság) de azért a méhszáj nem olyan mint a köröm meg a haj. Édesanyámnak volt méhszájseb égetése, egy izzó cuccal égették meg, egy pillanat volt az egész, de azt mondta hogy legszívesebben lerúgta volna az orvost a lábai közül.
2021. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, nekem a doki mondta ezt. Nem is éreztem semmit. Nem mondom, hogy kellemes volt, mert nyilván szétfeszített lábakkal, kacsával kipeckelt nemi szervvel eleve kellemetlenül érzi magát az ember, de nem volt rosszabb, mint egy rákszűrés. Bár kisit tovább tartott.
2021. ápr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megvolt a lézeres leszedés, nem viccelek kb 5 perc volt az egész :) Egy picit kellemetlen volt, de a legkellemetlenebb része a kacsa felhelyezése volt. :D Miközben csinálta a doki egy nagyon nagyon minimálisan elkezdett görcsölni az alhasam, de amint kész lettünk az is elmúlt :)
2021. jún. 1. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, ugye mondtam. Örülök, hogy nem volt vészes.
2021. jún. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!