Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti ilyen betegséggel...

Nők! Ti ilyen betegséggel beoltatjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Akiknek autoimmun betegsége van, inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés esetleg mellkévese alulműködése van, azok beoltatják magukat?

Nem kell félni, hogy esetleg valami súlyos mellékhatást vált ki az ilyen betegeknél a vakcina?



#Nők, autoimmun, betegség,
2021. jan. 26. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

"Akiknek autoimmun betegsége van, inzulinrezisztencia, pajzsmirigy alulműködés esetleg mellkévese alulműködése van, azok beoltatják magukat?"


Ezeket a vakcinákat nem tesztelték le sem a krónikus betegeken, sem az időseken.

Akiken letesztelték, azoknál sem alaposan tesztelték le. Lsd. amikor az elején kiderült, hogy allergiásoknak nem javallott a vakcina.


"Nem kell félni, hogy esetleg valami súlyos mellékhatást vált ki az ilyen betegeknél a vakcina?"

Az előzőek alapján már tudod rá a választ. Már önmagában az mindent elmond, hogy jogilag nem vállalnak a cégek ezekre a vakcinákra felelősséget.

2021. jan. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van!Nincs garancia semmire sem.Te döntöd el bevállalod e így is vagy nem
2021. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kulfoldon meg van hatarozva kik nem adhatjak be, sot sokaig meg teszteltetniuk sem lehetett menni.(aids/hiv, autoimmun, szervi elegtelenseg, transzplantalt emberek stb)
2021. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én beoltatom, mert pajzsmirigytől függetlenül nem akarok itthon ülni egész életemben, utazáshoz meg kelleni fog.
2021. jan. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Csak megerősíteni tudom az előttem szólót, a felelősség nem vállalása alapból gyanús...
2021. jan. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Veleszületett immunhiányom van, kaptam oltást .
2021. febr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!