Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek Dr Takáts...

Kattoryory kérdése:

Mi a véleményetek Dr Takáts Béla nőgyógyásszal kapcsolatban? Tudott segíteni nektek?

Figyelt kérdés
Az érdekel főleg hogy a vaginizmusra alkalmazott 18 kezelésből álló fájdalom kezelése segitett-e és a méhszáj ecsetelése valóban megszünteti e a gyulladást?

2021. jan. 27. 20:33
 1/4 Fannuska123 válasza:
100%
Én egyszer elmentem hozzá, megvizsgált, és elkért rengeteg pénzt. Én még iskolába járok, és az oda való igazolásomért is szeretett volna pénzt kérni. Én inkább nem mentem bele. Azóta nem mentem vissza hozzá. Ja, és a vizsgálatom eredményéről sem kaptam eredményt.
2021. ápr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az durva! És végül adtál neki pénzt az igazolásért, vagy kifogásoltad a szándékát?


Foglaljorvoson pedig csak jókat írnak róla. Érdekes.

2021. ápr. 11. 22:02
 3/4 Fannuska123 válasza:
69%
Írtam privátban:)
2021. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
83%
Mi párommal voltunk jártunk hozzá ugyan erre a vaginizmus kezelésre. Őszintén nagyon kételkedtünk benne plusz találni róla is bőven rossz véleményt. Előtte minden már kipróbáltunk minden siker nélkül. Bár ő elég dúrva és olyan fertőzést is hajlamos megállapítani álmod nincs, de a kezelés kétség kívül működött. Nem tudom voltál e nála de ha nem akkor egy fájdalmas kezelésre készülj ami a második felére érte el nálunk a hatását. Az orvos személye sem a legkedvesebb. De összességében megérte. Annyi még hogy a kezelés nálunk azzal járt hogy utanna egy jó darabig nem volt libidója a páromnak. De egy félév elteltével ez is megoldódott.
2022. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!