Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket a csiklóm, mi...

Miért viszket a csiklóm, mi okozhatja? Van hogy egy időre magától elmúlik,majd napok múlva visszajön, kellemetlen érzést, erős viszketést okozva. Voltam nőgyógyásznál, vett kenetet de nem talált benne semmit, ami magyarázatot adna.

Figyelt kérdés
Hova forduljak vele, vagy mit csináljak? Éjjel sem tudok tőle sokszor aludni, nagyon kellemetlen. Kezeltem már Canestennel is, abban bízva,hogy majd elmúlik a dolog, de semmi. Hüvelytablettát is írt már a nőgyógyász, az sem volt sikeres. Már nem tudom mit tegyek, nagyon el vagyok keseredve.
2021. jan. 30. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Külön intim mosószerrel próbálkoztál?? naponta egyszer alaposan megmostam lactacyd-dal és javult a helyzett, de ez nyáron fordult elő, amikor "befülledt" sokáig ültem egyhelyben - hülyén fogalmazva nem kapott levegőt.
2021. jan. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem évszaktól független, sajnos. Már a bugyi táramat is lecseréltem, úgy sem lett jobb. Kencéket azt mondta a nőgyógyász ne használjak,mert még jobban ingerelhet a viszketésre.
2021. jan. 30. 19:49
 3/3 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Ha a nöknél viszket az intim tàjék, a legtöbbször gombàs fertôzésre gondolunk, pedig azon kivûl jò néhàny betegség okozhat még kellemetlen viszketést. Az elsô és viszonylag egyszerû eset az irtitàciò, amit nem valamilyen fertôzés okoz. Àltalàban azoknàl fordul elô, akiknek egyébként is érzékeny a bôre vagy ekcémàra hajlamos!
2021. jan. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!