Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna pecsételés, vitamin...

Barna pecsételés, vitamin szedés után megállt,mi lehetett a gond?

Figyelt kérdés

Tavaly júliusban diagnosztizáltak PCO-val és IR-el. Azóta kb 12 kg-ot fogytam.A diétát(életmódváltást) folytatom természetesen. A ciklusom szabálytalan. 35-60nap körül amikor akar megjön.

A 35. ciklusnaptól tegnapig (45.cn) először narancssárgás (5napig)majd sötétbarna pecsételésem volt. Sosem volt még ilyenem. Kb 4 napja elkezdtem szedni A,B komplex,D-4000,E,Folsav,Szelén,Cink vitaminokat. Mára megszűnt a pecsételés. Szerintetek melyik javíthatta? Mi lehetett a gond amit a vitamin helyre billentett?

Orvossal hagyjatok mert az enyém egy idióta... Azt mondta menjek be hozzá, ami eddig oké is,de hetente egyszer rendel 3 órát,akkor is a munkaidőmben,ezt jeleztem is neki...Szinte láttam ahogy tárt karokkal ül hogy akkor csináljak amit akarok...Szóval új nődoki után nézek,mert ha baba lett volna és azért pecsételek akkor kb el is mehetett volna részéről,vagy ha méhen kívüli... Hagyjuk is...(teszt negatív,de ezt nem is kérdezte).



2021. jan. 31. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha baba lett volna, az magától is elmegy, ha valami rosszul jön össze az elején. Az első trimeszterben nem igazán tudnak mit tenni és nem is kell nagyon összetörni, mert ha elmegy, annak komoly oka van. Adnék egy esélyt annak is, hogy magától múlt el a pecsételés, nem az étrendkiegészítőkkel összefüggésben. Inozitolt is szedsz?
2021. jan. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó persze,csak lassan 2 eve szenvedunk. De ha pl progeszteron hiany miatt megy el,akkor azt siman irhatna fol. Vagy legalabb ajanlana valamit hogy hova menjek sos vagy hasonlo... Inozitolt nem,nem mertem mert sokaknak ront az IR-en
2021. febr. 1. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!