Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi zavarhatott be?

Mi zavarhatott be?

Figyelt kérdés
Tavaly oktoberben hagytam abba a fogamzasgatlo szedeset.Ezek utan egessz decemberig megjott a menzeszem pontos idoben csak nem a megszokott volt hanem inkabb barna es keves.Most januarban viszont semmi mar kesik 4 napja a derekam es a hasam szokott fajni de nem folyton csinaltam tesztet is negativ lett a tabi elhagyasa miatt van ez hogy most nem jott meg vagy mi lehet?Valakinek volt mar hasonlo?Varok meg egy hetet ha semmi kerek idopontot a dokimhoz elore is koszonom a valaszokat 26L
2021. jan. 31. 08:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fogyás? Hízás? Diétázol? Beteg voltál?
2021. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fogytam se nem hiztam es nem is dietazom.Eleg surun jartam pisilni es kicsiket az elmult heten nem tudom fel faztam volna.A masik pedig hogy a ferjemmel megszakitasal vedekeztunk 12en de ha baba lenne a dologban mar pozi kene legyen a teszt nem?
2021. jan. 31. 08:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy olyan levertnek faradtnak erzem magam meg akkor is ha jol alszom ejjel es nagyon fel vagyok puffadva hanyingerem is van neha
2021. jan. 31. 09:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet a gyógyszer még kicsit érezteti az utóhatását vagy később fogant a baba és a teszt azért nem mutatja.Peteérésed időpontját gondolom nem tudod ha volt egyáltalán.
2021. jan. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert meg nem alltunk ra konkretan a baba projektre es nem igazan figyeltem
2021. jan. 31. 09:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez az egy alkalom volt hogy megszakitasal vedekeztunk
2021. jan. 31. 09:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ezek alapján még ne vesd el a terhesség lehetőségét és ezt nem hányinger és egyéb tüneteid miatt mondom mert a tünetek csalókák lehetnek,azokra nem lehet alapozni.Csinálj tesztet 3-4 nap múlva reggeli első vizeletből és aztán hívd az orovosodat ha negatív és nem akar megjönni
2021. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom szepen
2021. jan. 31. 09:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Majd írd meg mi lett👍Kíváncsi vagyok
2021. jan. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben mindenkepp irok
2021. jan. 31. 09:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!