Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok nektek is ilyen az...

Nők/lányok nektek is ilyen az alhasatok?

Figyelt kérdés

Szóval sok sok ideje már megfigyeltem, hogy alapjáraton izmos a hasam (felül van kockám). Viszont alul a hasam mindig picit nagyobb volt és nem tudom miért🤦🏼‍♀️ Mármint jön szépen felül tök lapos utána meg alul egy pár centivel kintebb lóg. Tudom nem annyira tragikus a helyzet, csak érdekelne hogy másnak is ilyen e?

Mert akkor megpróbálok nem foglalkozni ezzel :D



2021. jan. 31. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azoknak a nőknek, akik nem kifejezetten fitnesz- és bikinimodellek, általában ilyen. Le lehetne diétázni, de nem marad úgy, ha lazítasz a diétán, csirkerizsen meg nem lehet élethosszig élni. Szerintem engedd el. Nekem is ilyen, felül két kocka, alul meg a "szatyor". :D
2021. jan. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen ott vannak mögötte a belső szerveid. Senkinek sem teljesen lapos, a modellek is behúzzák fényképezéskor, hogy annak tűnjön.
2021. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De a poén hogyha pl befeszítem a hasam és megnyomkodom akkor alul is ugyan olyan izmos, mint felül. Szóval nem kell jobban benyomni a bőröm, hogy érezzem az izmot🤦🏼‍♀️😂

Na de akkor lemondok erről a hülyeségemről:D Köszi a választ🤗

2021. jan. 31. 09:58
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Az nem normális, ha teljesen lapos a has, ez csak egy elcseszett média által terjesztett szépségideál
2021. jan. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem természetes, ha teljesen lapos. Ezért nem értem azokat, akik szörnyülködnek pl. azon, hogy pár évszázada a természetellenesen vékony törzs volt a szépségideál, és a nők szándékosan eltörték a lengőbordájukat, hogy olyanok legyenek. Pontosan ugyanez történik a mai világban is, csak más jellegű szépségideállal, pl. végkimerülésig éheztetik és halálra edzik magukat az emberek, mert épp a kórosan alultáplált testalkat van divatban. Az öncsonkítás mindig is része volt a divatnak, és valószínűleg mindig is része lesz.
2021. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ilyen, normális súlynál (nálam kb. 51-52kg), és akkor is, mikor 45 kiló voltam, mindenütt máshol csont-bőr, de az ott megmaradt. Engem is zavart, de már leszrom. 🙂
2021. jan. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon sokaig zavart, de anyukam is mindig mondta, hogy lany vagyok, sose leszek olyan lapos hasu termeszetes modon, mint a lapos hasu fiuk pl. Nekem mondjuk reggelente mostmar egesz lapos, de meg mindig kidudorodik picit (pedig mar egyaltalan nem cel ez nalam), de ha mar egy szelet piritost pl betolok akkor ottvan a kis dudor, vagy menstruacio elott pl mindig sokkal jobban “kiall”, de szerintem ez igy normalis (legalabbis nalam).
2021. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!