Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Valakinél van ilyen...

Lányok! Valakinél van ilyen és lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A múltkori menstruációm alatt részt vettem egy (online) táncórán. Amikor kicsit meg kellett erőltetni magamat, elkezdett remegni a lábam és nem tudtam megállni rajta, mintha az izmaim nem azt csinálnák, ami én elterveztem. Többnyire fél lábas gyakorlatoknál fordult elő ilyen, például fél lábon lábujjhegyen állok, miközben a másik lábamat emelgetem.

Most éppen megint menstruálok, ami azért nem jó, mert a jövő héten kettő táncvizsgám is lesz. Nem szeretném, hogy a vizsgák alatt megint az történjen, mint múltkor. Lehet ez ellen tenni valamit? Eggyeltalán valaki tapasztalt hasonló dolgokat?


(Talán fontos lehet: ha nem menstruálok, nem remeg a lábam és nem az volt az első táncórám)



2021. jan. 31. 11:48
 1/2 Metionin ***** válasza:
Előfordul, nekem a forgásoknál vannak bajaim ha épp megvan. Valahogy szédülök, pedig ugyanúgy csinálom mint máskor. Próbálj vasat és magnéziumot szedni és sokat pihenni a vizsgák előtt. A profik meg akik sokat versenyeznek, nem is igazán menstruálnak, pont ezért, ők gyógyszert szednek amitől csak évente néhányszor menstruálnak.
2021. jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jan. 31. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!