Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15. napja késik a menstruációm...

15. napja késik a menstruációm . Mi lehet az oka? (01.18.-án kellett volna megjönnie, most 02.01.van)

Figyelt kérdés

A párommal védekezünk. Mióta késik folyamatosan naponta reggel csinálok egy terhességi tesztet, mindig negatív kivétel nélkül.

Reggelente úgy ébredek fel, mintha vérben úsznék, de ezt valószínű kómásan csak beképzelem.

Mielőtt megjönne azt tapasztalom magamon, hogy kipattog az arcom, pici piros pattanások, illetve szorulásom lesz, migrénem és rettentő hasfájásom (Konkrétan összehányom magam a fájdalomtól).

Most semmit nem tapasztalok ezekből.

Ezek mellett migrénre szedek gyógyszert (divascan) 01.21.-óta, amivel leálltam , mert amint bevettem rettentő rosszul lettem tőle. Illetve hajhullásra Revalid-et, Tenutan-t, és cinket. Ezek befolyásolhatnak valamit a ciklusomban?



#menstruáció #ciklus #Gyógyszerek mellékhatása
2021. febr. 1. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ennyi napja késik... Én az idegessegnek tudom be, sokat stresszeltem az új elethelyzet miatt. Én amúgy nem aggódom, mert az orvosom azt mondta, hogy előfordulhat 1-2* az évben különböző okok miatt, akkor aggodjak ha gyakorivá válik.

Nem tudom, hogy a tiéd mennyire rendszeres, de ha eddig az volt és most belecsuszott egy ilyen +negatív a teszted, akkor nincs miért aggódni.

Nem gépek vagyunk, hogy minden percre pontosan működünk. Lazíts! Szerintem sokat aggodsz miatta.

2021. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából rengeteg stressz van a nyakamban, de ez mindig így volt, a helyzet változatlan ilyen szempontból. Ez eddig nem befolyásolta. Őszintén nem tudom mit mondjak.... várom, de egyre aggasztóbb.

Friss vérképem van,ott minden rendben. Nem tudom minek betudni. Megjöhetne már 😓

2021. febr. 1. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most tultelitodtel. Ha van lehetosegetek egy jó kis séta az erdőben nyugtató hatású, erdofurdozesrol biztos hallottál már.

Habár az, hogy a fájdalomtól hánysz az kicsit durva, azzal nem foglalkozott még orvos?

2021. febr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most januárban nekem is ennyit késett nagyjából, ugyanez a szitu álltfent, védekeztünk, terhes nem lehettem. Végül a 18. napra jött meg, valószínűleg a stressz okozta (vizsgaidőszak).
2021. febr. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A háziorvosom egy idióta... kb.

Elküldött mindenhova. Vérvételre, neurológushoz, kardiológushoz, bőrgyógyászhoz és szemészhez.

Mindezt azért, mert fáj a fejem viszonylag keveset (havonta 1-2 napot) , de akkor keményen.

A beutalókra totális hülyeséget írt. Azt írta pár hónap alatt 15 kg-ot híztam. Hülyeség... mérem a súlyom, mindig kb ugyan annyi , +/- 1-2 kg. Illetve ,, hónapok óta nem jön meg a menstruációm’’ ... ez sem így van. A neurológusnál beszéltünk a menstruáció előtti problémáimról, fejfájás, hasfájás stb. A hasfájásra nem mondott semmit, a migrénre kaptam gyógyszert.

2021. febr. 1. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Érthetetlen, hogy akkor miért nem pont endokrinoligara vagy nogyogyaszatra küldött el.

De nyugi, édesanyám haziorvosa nem vette észre, hogy anyum daganatos beteg. Szóval nekem illuziom nincsenek.

2021. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!