Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy nő a mellem 23...

Lehet, hogy nő a mellem 23 évesen?

Figyelt kérdés

Erős mell feszülést érzek mindkét mellemben, de van hogy csak az egyik fáj. Van hogy egész nap fájnak, de van hogy csak egy pillantra szúró érzés. Látszik is, hogy nőttek. A jobb oldali valamivel nagyobb, tudom ez normális. Így is elég nagyok a melleim, D kosár.

Voltam mell ultrahangon, ott azt mondták minden rendben van ezek hormonális dolgok. Nőgyógyásznál is voltam, ott is azt mondták minden rendben,terhes sem vagyok. Illetve a mellbimbóm olyan mintha ki lenne száradva, hámlik. Lányok valakinek hasonló tapasztalata van?



2021. febr. 1. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Premenstruacios szindróma PMS gyakori tünete, ilyenkor feszül és fáj, megkemenyedik
2021. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen erről hallottam már, ajánlottak is gyógyszert (Premens filmtabletta a neve) gondoltam még nem veszem meg mivel azt mondták hogy a menstruáció előtt 1-2 héttel szedhető már ez a tünetek enyhítésére, de a menstruációm 4 napja múlt el és mégis így érzem most magam. Vajon ez akkor így normális?
2021. febr. 1. 11:54
 3/6 A kérdező kommentje:
A hónaljam is szokott fájni, az is olyan mintha ugyanúgy megkeményedne mint a mellem. Végeztek ott is uh-ot, nem találtak semmit.
2021. febr. 1. 11:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek a hormon változásra erősen reagál a melle, más meg sem érzi, ha kivizsgáltattad nincs miért aggódni.
2021. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Amikor egyetemre mentem, biztos hogy én voltam az egyetem deszkája, a fiúknak nagyobb mellük volt mint nekem a semmi! Nagyon utáltam és szégyelltem ezt a helyzetet.


Másodévesen egyszer csak el kezdett nőni - elképzelésem sincs hogy mitől - és mire diplomáztam garantáltan nekem voltak a legnagyobb melleim az egyetemen! Nem volt könnyű ezt megszokni, de azóta kifejezetten jól érzem magam.

A növekedés kb. másfél, két év alatt zajlott le...

Ha tudnám mitől volt, akkor már gazdagabb lennék mint Mészáros Lölö!:)))

2021. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Angel3000 ***** válasza:
93%
Kedves kérdezô! Ez a mellnövekedés hormonàlis, - az viszont nem jò, hogy szùr! A bellbimbòid szàrazsàgàra lehet kapni krémet szoptatòs anyàk irritàlt mellbimbòira adjàk! Mivel gyulladàscsökkentô is van a krémben igy remélhetôen segiteni fog! Minden kòt!
2021. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!