Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló mellett egy idő...

Fogamzásgátló mellett egy idő után eltèrőbb menzesz a megszokottnál?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van köztetek olyan aki szedte egy csomó ideig a fogamzásgátlót ès be is állt tőle rendesen a menzesze aztan eggyik hónapba kevesebb lett valamièrt sokkal? Vagy eltèrőbb? Azt szeretnèm megtudni hogy mitől volt? (Terhessègen kívül)
2021. febr. 1. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tabletta egyik hatása hogy csökken a vér mennyisége, én csak bő egy éve szedem, de már alig vérzek (ilyen 2 napig napi 2 tisztasági elfogy és annyi szinten). A dokimnál rá fogok kérdezni, ha megyek, mert én is kevesellem, még ha elvileg normális is. Egyébként nekem fokozatosan lett egyre kevesebb.


(Nem menzesz, hanem megvonásos vérzés, ami gyakorlatilag egy mű dolog, szemben a "normális" menstruációval.)

2021. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Èrtem! Köszönöm a válaszodat! Ènis kb 1 ève szedem ès nagyon sok volt nekem attól függetlenül hogy 3 napig tartott. Aztán most ebbe a hónapba kevesebb volt sokkal ezèrt ilyedtem meg hogy mitől lehet.
2021. febr. 1. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lassan 10 éve szedem én is, nekem beállt rendszeresre a vérzésem tőle. Jó, mondjuk előtte sem volt gond a menstruációm rendszerességével, csak iszonyat megviselt a peteérés minden hónapban. Jobban nyűglődtem vele, mint a vérzéssel. Egyetlen alkalommal öntött el a vér nagyobb mennyiséggel, amikor 4 évvel ezelőtt altatásos műtétem volt (nem nőgyógyászati), de azt betudtam a drukknak meg az altatószernek.

Szinte tisztasági betéttel átvészelem a tablettaszünetet. Menstruációm idején ömlött belőlem a vér.

2021. febr. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csökken a vérzés mennyisége, és a napok száma. Nekem erős vérzésem volt, hét napos időtartamban. Most már kevés van, és nagyjából öt nap alatt véget is ér. 6 éve szedem, év végén fogom abbahagyni.
2021. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!