Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás egész nap(...

Fehér folyás egész nap( tisztaságin sárga) normális?

Figyelt kérdés

Nem viszket, büdös szaga sincs.

A barátnőimnek nincs ilyen, ők tudnak CSAK bugyit hordani egész nap tisztasági nélkül. Nekik nincs folyásuk? Hogyan??


2021. febr. 2. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Néha nekem is van. Nem fog megjönni a vérzésed?
2021. febr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem terhes vagy.
2021. febr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más mennyiség távozik. Ha nem darabos és nem büdös akkor semmi gond.
2021. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1-es de igen ezen a heten
2021. febr. 2. 18:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a hüvelyváladékot sokan fertőzésnek hiszik, és tagadják, hogy lenne, pedig nem betegség, így tisztul a hüvely.
2021. febr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, nekem mielőtt megjön, előtte néhány nappal kicsit nagyobb mennyiségű a váladék. Nem aggódj, nem kóros ha nincs kellemetlen szaga.
2021. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális igen, nekem is van már 20 éve...
2021. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenféle változás is kiválthatja. Nekem nagyon ritkán fordul elő, de például ha csak egyszer is használok intim mosakódó gélt, azután tuti lesz, ráadásul büdi is lesz. Ezen kívül szerintem stressz is kiválthatja, illetve étkezés is :)
2021. febr. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!