Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem lettem beteg?...

Miért nem lettem beteg? Miért megy fel esténként a lazam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vasárnap, 31-én beteg kellett volna legyek, de nem lettem. Hétfő reggel óta fáj állandóan a hasam alja ( nem vészesen) és azóta minden este hőemelkedésem van. Szerintetek mi állhat a háttérbe?
2021. febr. 3. 22:52
 1/7 Angel3000 ***** válasza:
100%
Kedves kèrdezô! Valami lappang benned....jobb lenne, ha Orvoshoz fordulnál. Jóbbúlást!
2021. febr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lehetsz terhes? Méhen kívüli?
2021. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 leszek nyáron. És ha méhen kívüli lenne akkor fájna a hasam alja, meg ha igen nem erősebben kellene fájjon?
2021. febr. 3. 23:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a melleim is érzékenyek és feszesek.
2021. febr. 3. 23:20
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Valami pedig nem stimmel, nem normális, de most akkor hőemelkedésed van vagy lázad? Miért kellett volna betegnek lenned vasárnap?
2021. febr. 4. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A menstruációm kellett volna vasárnap megjöjjön..és csak hőemelkedés .
2021. febr. 4. 11:23
 7/7 anonim válasza:
Kedves Kérdező, szabad tudni végül mi lett veled? Mostanaban nekem is mindig hőemelkedésem van, és késett a menstruációm, bár nekem megjött végül.
2021. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!