Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, nektek mi vált be a...

Nők, nektek mi vált be a görcsök enyhítésére?

Figyelt kérdés

Nem görcsoldókra vagyok kíváncsi, hanem gyógyszer mentes technikákra.

(Nem gyógyszer ellenes vagyok, csak jelenleg nem tudok elmenni gyógyszertárba, így egyéb praktikákra vagyok kíváncsi)



2021. febr. 5. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Meleg zuhany, egy kis mozgás (van akinek beválik, ki kell próbálni), magnézium, kamilla tea, melegítő párna/palack a hasadra:)
2021. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Átérzem a helyzetedet nekem is nagyon erős görcseim szoktak lenni én a menstruációs teát ajánlom neked.Nekem bevált. Kitartást. :)
2021. febr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Leülök a radiátor tövébe felhúzott lábakkal és nekitámasztom a hátam. Elölről meg beburkolózom egy takaróval.
2021. febr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2021. febr. 5. 10:27
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
nekem az segít, ha befekszem egy kád meleg és valamilyen aroma olajos vízbe
2021. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

Menta tea, tiszta borsmenta illoolaj bedörzsölve

Cinket ha szedek, akkor is kevéssé fáj de ez több hétig tartó szedés után tapasztaltam

2021. febr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ritkán van, hogy annyira erős, hogy akadályozzon, de ilyenkor fekszem ( már ha otthon vagyok) és várom, hogy elmúljon. Ha ez nem fél óra lenne, mint ahogy szokott, hanem órák, biztos bevennék valami komolyabb görcsoldót.
2021. febr. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:

Nekem sajnos semmi ilyesmi nem segített csak az apranax meg a fogamzásgátló de én endometriózis gyanús vagyok.

A fentebb felsoroltakon kívül ajánlanám még a jógát már menzesz előtt egy héttel (vannak gyakorlatok a görcsök enyhítésére is) és a magnézium+vas szedését.

2021. febr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok segítséget!
2021. febr. 5. 12:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea kúra szerűen, magnézium tabletta, magnézium testápoló, meleg vizes palack a hasamra, derekamat beszoktam bugyolálni valamivel hogy melegen tartsam.
2021. febr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!