Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, ti milyen egészségügyi...

Nők, ti milyen egészségügyi betétet használtok?

Figyelt kérdés

Érdekelne egyaránt az egészségügyi és tisztasági betét is, hogy nektek melyik az, amelyik bevált.


Én pl. nem igazán értem, miért tömik agyon manapság kb. az összes betétet parfümmel,illatanyaggal. Szerintem ezek nem tesznek túl jót a hüvelyflórának, meg sok értelmét sem látom, de eddig nem találtam illatmentes eü. betétet, max tisztaságit, de utóbbiból is csak 1 fajtát (L*bresse). Sokszor még az a gondom a betétek többségével hogy mégha szárnyas is, egyszerűen nem tapadnak. A tisztaságiról nem is beszélve, csomószor összegyűrődik és muszáj kicserélnem, tehát van ami pocsékba megy,néhány eü. betéttel ugyanez. Viszont elég drágák ahhoz, hogy kipróbáljam vaktában, ezért a kérdésem.



2021. febr. 5. 11:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tök őszintén, nekem mosható betéteim vannak. A tisztaságiakkal nekem is az volt a tapasztalatom, mint neked, gyűrődik össze vissza, csúszkál, néhány óra után konkrétan szakad. Erre szerintem tökéletes a mosható. Menstruációnál nem nagyon tudok tanácsot adni, nekem ott intimkelyhem van, amellett is a mosható tökéletes, de ha nem használnék tölcsért nem biztos, hogy szívesen mosnám őket.
2021. febr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod. A moshatón már én is gondolkodtam, nem is a vér kimosásával van bajom, egyszerűen csak nem tudom elképzelni ezt a mindennapi életben. Hacsak nincsen vagy 10 db betétem, akkor elég sűrűn kell kimosogatni belőle, ami max otthon kivitelezhető, máshol kevésbé, plusz eltenni valami tatyóba a használtat amíg haza nem érsz, elég bizarr.
2021. febr. 5. 12:58
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mosható+kehely van. Előtte always-nak azt a betétjét szerettem a legjobban, ami pamutos érzetű borítással van ellátva. Nem tudom gyártják-e még, 6+ éve volt. De hasonló biztos van. Ha valami miatt visszatérnék az eldobhatóra, ezt keresném.
2021. febr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
nekem egy szívás volt a mosibetét, nem is volt kényelmes annyit vinni magammal. Bellának tuti vannak nem parfümös betétei, meg pennys init, de aldinak, lidlnek, van egy csomó. csak olvasd el hogy szerepel e rajta h scent
2021. febr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
az always viszont nekem mindig nagyon jól tapadt
2021. febr. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is most az always rózsaszín 2-es pamutos borításút használom, de elég parfümös és mostanában kevésbé tapad...
2021. febr. 5. 13:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Always. Ebből a Platinum, 2-es méret.

Tisztaságit az Aldiban szoktam venni, valami saját de nagyon jó, vagy abból is Always.

2021. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Always


Tisztasági betétből pedig a 100 ft-os boltban szoktam venni egy olcsót

2021. febr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen van otthon, nem használok betétet csak néha, és nem illatosított.


[link]


Ebből az összes unscented! Szerintem viszonylag jól tapad is!

2021. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ezt használom pont, de szerintem ez illatos..
2021. febr. 6. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!