Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő bakteriális hüvelyf...

Visszatérő bakteriális hüvelyfertőzés, miért nem hatnak a gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen nem visszatero fertozes, mert ezek szerint el sem mult a gyogyszerek utan. Oktoberben mentem eloszor nőgyógyászhoz akkor bakterialis vaginozisra irt fel Dalacin hüvelykúpot. Később orvost váltottam, csinált tenyesztest es gardnerellát diagnosztizaltak, arra kaptam metronidazol hatóanyagú kupot 10 napig. Most a tenyesztes megint bakterialis kevert fertozest mutat, az orvos Macmiror complex huvelykupot irt fel. A gyógyszerek utan mindig hasznaltam ph helyreállító kupot es a parom is kezelve volt minden alkalommal. Kicsit remenytelen vagyok.. Valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? 😔

2021. febr. 5. 14:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bakteriális “kevert” - ez azt jelenti, hogy gomba is, vagy csak többféle baktérium?
2021. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kevert, akkor azt jelenti, hogy gomba is van. Az sokszor csak akkor múlik el, ha szájon at szedhető tablettával is kezelve van.
2021. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szájon át szedhető gombaölő tablettát mar kaptam en is es parom is..😔
2021. febr. 5. 15:13
 4/11 A kérdező kommentje:
A tenyesztes szerint III. tisztasági fokot mutat.. Arra azt talaltam, hogy különböző baktériumok okozzák.
2021. febr. 5. 15:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szájon át vehető tabletta + klion mulasztotta el a visszatérő fertőzést. Próbáltad már?
2021. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem kliont, de ugyanugy metronidazol hatoanyagu kupot igen.. Szajon at szedheto tablettat meg nem. Egyidoben hasznaltad a tablettat es a kupot? Mi a tabletta neve? 🙂
2021. febr. 5. 23:34
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Szappanozni kell alul is. Ha nincs fertőtlenítés nincs higiénia
2021. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7 ez egy baromság. Lehet használni intimmosakodót, de nem ajánlott túl gyakran.


#6 a tabletta neve Fluconazole-Qpharma.

2021. febr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7es: te szappanozd nyugodtan, en nem fogom, köszi 🙂

8as: igen, ugyanebbol a tablettabol kaptam 2 db-ot😔 nekem nem valt be.. Lehet a kion-nal kellett volna egyszerre akkor..

2021. febr. 8. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Aha, írasd fel egyszerre a kettőt, ha teheted. Nekem havi szinten előjött korábban gombás vagy bakteriális fertőzés, a kezelés óta eltelt lassan egy év és egyszer sem volt problémám.
2021. febr. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!