Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok nektek mekkora a kosár...

Csajok nektek mekkora a kosár méretetek? Illetve mikor milyen melltartót viseltek? Tényleg a méret a lényeg? Nekem 65/a tudom hogy icipicipipicici de gondolom aki szeretni fog az így is szeretni fogja

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Férfi vagyok, legtöbbünknek nem a mell számít, a fenék sokkal fontosabb (egy itteni statisztikából következtetve). Fel a fejjel!
2021. febr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

"de gondolom aki szeretni fog az így is szeretni fogja"

Jól gondolod. Mindegyiknek megvan a maga szépsége. Nem a méret a lényeg.

F

2021. febr. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

75c

Merevítős melltartót hordok

2021. febr. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 95 D. Nem jó. Hidd el.
2021. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

65 cm-es háttal nem csoda, ha ekkora, nagyon fiatal lehetsz, serdülés közepén. Még a legvékonyabb felnőtt ismerőseimnek is 70-75, a kosár méret meg változatos..

85B

2021. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

70A vagy 70AA. Pár éve még szivacsos, merevítőset viseltem, de amióta elkezdtem bralette-eket hordani (se szivacs, se merevítés) azóta mást se hordok:D Évek óta először vettem fel a régi melltartóimat és elborzadtam, hogy hogy hordhattam ilyet valaha:D Rettenetesen kényelmetlen volt a mostaniakhoz képest, pedig akkoriban azokat is kényelmesnek éreztem. A másik kérdésedre válaszolva, eddig mindkét barátom szerette a melleimet és nekem sem volt velük problémám, sőt imádom, hogy ilyen kicsik:) Egyrészt egyszerűbb velük az élet, másrészt nekem valahogy mindig is önazonosabbak voltak így, sose vágytam nagyobbra. Pedig sok más testi adottságomat évekbe telt elfogadnom vagy megszeretnem.

Egyébként meg ha valaki tényleg szeret ez nem fogja eltántorítani, ebben biztos lehetsz:)

2021. febr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en meretem miert kell. Mondjam el, hogy pokolian rossz nagy mellekkel? Fura kerdes.
2021. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!