Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy nem 28 napos...

Lehetséges, hogy nem 28 napos a ciklusom hanem több ?

Figyelt kérdés

2021. febr. 6. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, simán.
2021. febr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a ritkább ha 28. Simán lehet több. 34-35 is normàlis.
2021. febr. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg hogy a kérdés alapján nem régóta menstruálsz. Ez nem egy óramű.
2021. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit megnyugodtam..mert 29. nap van és még nem jött meg.
2021. febr. 6. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan megnyugodhatsz, ez normális dolog, teljesen.
2021. febr. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És kell lennie valami előjelnek? Mert ugy különösebben nem érzek semmit, maximum néha van menstruáció görcs érzésem.
2021. febr. 6. 16:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell 28 naposnak lennie, 21-35 nap között normális, már ha beállt a menstruációd, és akkor is vannak pár napos csúszások.

#6-os kérdésed alapján a másodikat várod, de ilyenkor bármi lehetséges, akár 1/2 év múlva is lehet a következő, évekig tart, mire beáll, sokszor napok/hetek/hónapok kimaradhatnak. Előjel nem feltétlenül van, csak arra érdemes figyelni, hogy mindig legyen nálad pár betét esetleg fájdalomcsillapító és görcsoldó.

2021. febr. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 38 éves vagyok, és semmi előjele nincs a dolognak, szerencsére semmi fájdalom se, soha. De baromi pontos a ciklusom, nekem tényleg naptár mondja meg, hogy mikor fog megjönni.


Ez persze nem azt jelenti, hogy nálad is így lesz, sőt, az ilyen elég ritka, csak leírtam, hogy tudd, ilyen is van.

2021. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!