Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert gorcsol a hasam, ha...

Miert gorcsol a hasam, ha soha nem szokott?

Figyelt kérdés
Szerintem most tudtam meg, milyen, ha gorcsol valaki hasa, arra keltem fel, hogy osszerantott. Ertem, hogy miert gorcsol mentstruacio alatt, de azt nem, hogy 22 eves vagyok, sosem gorcsolt, hirtelen miert? De inkabb az erdekelne, mit tegyek? Vettem be nospat, de kell mennem ma dolgozni, de az elobb is gorcsolt, es majdnem osszeestem. Borzalmasan faj, mit csinaljak?

2021. febr. 7. 03:21
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Biztos hogy menstruációs?Mikor végezted el utoljára a nagydolgod?Lehet az torlódott fel
2021. febr. 7. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy az, van vér mellé meg minden, meg gondoltam is, hogy meg fog jönni
2021. febr. 7. 05:10
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Jobban vagy már?

Ha nagyon fáj ilyenkor, fájdalomcsillapítót (pl. algoflex vagy algopyrin) is érdemes bevenni a no-spa mellé, és valami meleget tenni a hasadra (a dm-ben és a rossmann-ban lehet kapni menstruációs tapaszt, ami magától felmelegszik, és nem feltűnő a ruha alatt).

Meg a magnézium is jót tesz, ha már előbb elkezded szedni, mielőtt megjönne.

Nekem 19 éves koromban kezdett el nagyon fájni a hasam menstruáció alatt, nem tudom hogy ez mitől függ...

2021. febr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már jobban vagyok, a hasmenés el is múlt, furán hangzik, de nem tudtam megkülönböztetni a két fajdalmat a nap folyamán, szóval enni sem mertem, borzalmas volt. Dolgoztam, így sok mindent nem tudtam csinálni, de azok a nagy görcsök elmúltak szerencsére, de nem is értem, soha nem volt semmi, simán minden fájdalom nélkül szoktam menstruálni:/
2021. febr. 8. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!