Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlót szedek, mégis...

Fogamzásgátlót szedek, mégis PMS tüneteim vannak! Normális?

Figyelt kérdés

Ma veszem be az utolsó szemet a gyógyszerből (Symicia), azaz jövőhéten megjön. Borzalmasan szenvedek: hasfájás, hangos korgás, szélgörcsös érzés, napi párszor (1-2) hasmenés. Okozhatja ezt a mensi közeledte, vagy valami más állhat a háttérben? Másnak is van ilyen a gyógyszer mellett?

UI.: Hozzáteszem, pánikbeteg vagyok és refluxos, de ezekre szedek gyógyszert. Biztos ez is hozzájárul, hogy rástresszelek, rettegek, hogy hányni is fogok, pedig lázam nincs, illetve sosem szoktam. De a fenti tünetek egész hónapban fentállnak (a hasfájás, stb), de kifezejezetten a mensi előtt már 2 hónapja ez van, jön a hasmenés, illetve az étvágyam is nagyon ingadozó. Egyszer fel tudnék falni egy lovat, utána elmegy a kedvem az ételtől és nem tudok enni. A depresszív tünetekről nem is beszélve, egész nap sírni tudnék és kedvem mindentől elmegy.



2021. febr. 7. 15:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Februári a kérdés,de azóta kiderült vmi?

Én symíciát szedek,refluxom van szintén. Nálam kiderült IR is van.

A reflux is okozhatja meg ha nem eszel rendesen,de én ezt lelki okokra vezetném vissza a szorongás miatt lehet hasmenés hányinger stb.

Én is megoldást keresek a Pms-re,most sáfrány kapszulát szedek(cefasafra)hatha ér vmit.

2021. dec. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!