Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygyűrű és teherbeesés...

Hüvelygyűrű és teherbeesés lehetősége?

Figyelt kérdés

Konkrétan 12 napja használom a gyűrűt, a mensi első napján helyeztem fel, így állítólag azonnal védve vagyok. Használtam már a 3.naptóp kezdve hüvelykúpot 3 napig, mert felboríthatta a hüvelyflórám. A papír szerint semmilyen kúp egyidejű használata nem befolyásolja a gyűrű hatását, nem csökkenti azt.


Ugye köztes vérzések előfordulhatnak az első pár hónapban, emiatt gondolom nyitottabb a méhszáj, mint rendes menstruáció alatt, persze itt csak pecsételő vérzés van többnyire.


Na most, ha nyitott a méhszáj és egyebek, akkor is teljes biztonsággal szexelhetünk? Ráadásul elvileg nem ajánlott menstruáció alatt a szex a nagyobb fertőzésveszély miatt. Akkor az ember ne szexeljen amíg a gyűrűről vérezget össze-vissza meg mert nyitottabb a méhszáj?!


Meg számomra olyan hihetetlen, hogy azonnal hat, ez lesz majd az első alkalmunk a gyűrű óta..



2021. febr. 7. 17:32
 1/1 A kérdező kommentje:

Vagyis konkrétan ki tudom tapintani, hogy puhább és nyitottabb a méhszájam pedig már nem menstruálok, max pecsételő vagy barnázás fordul elő. Ez normális?


Ugye a kúp és a nyitottabb méhszáj/köztes vérzés miatt kérdezem a teherbeesésről.

2021. febr. 7. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!