Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba ellen vény nélküli...

Hüvelygomba ellen vény nélküli gyógyszerek közül neked mi vált be?

Figyelt kérdés
Kenőcs vagy hüvelykúp vagy hüvely tabletta?

2021. febr. 8. 08:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A készítmény nevét is írjatok le kérlek!
2021. febr. 8. 08:55
 2/14 anonim ***** válasza:
43%
Ne kísérletezz. Ha gond van, fordulj szakorvoshoz.
2021. febr. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Canesten kombi. 1 fokkal olcsóbb a Betadine kúp, kicsit lassabban hatott, de attól még neked jó lehet.
2021. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Micovag
2021. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#2 nem ezért írtam ki a kérdést kösz a semmit!❤️


#3, #4 köszönöm

2021. febr. 8. 09:39
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Nagyon szívesen, de akkor se kísérletezz 🤷‍♂️
2021. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem kísérletezek, amit itt ajánlanak a legtöbben annak utána nézek jobban elmegyek a patikába megkérdezem a gyógyszerész véleményét ha ő is ajánlja akkor azt fogom alkalmazni addig amíg a gyógyszer elő írja. Ha nem múlik el akkor orvos. De 1000% hogy elmúlik ha addig használom amíg írja. Nekem 2 évente ha kijön halistennek. Legutóbb egy nagyon fura nevű kenőcsöt használtam de már akkor mondták hogy utolsó darabok vannak készleten megszűnt a gyártása...mindig azt használtam és leírtak szerint tettem eleget mindig el múlt nem jön vissza. A nőgyógyászt nagy ívben kerülöm csak negatív élményem van utálok hozzá menni! Elég évente 1x tavasszal egy rutin vizsgálatra hogy minden oké-e azt is mire feldolgozom legalább egy hónap engem meg visel 1 nap sírás van utána legalább. úgy érzem magam mintha megerőszakolnának úgy bánt velem eddig minden nő gyógyász hogy az minősíthetetlen. A beszéd stílustól elkezdve stb. Pedig voltam magánuton is. Most van egy hölgy nőgyógyászom egy fokkal rendesebb. De a hideg kirázz ha menni kell hetekbe telik mire ráveszem magam. Szóval tuti nem megyek el csak ha muszáj. Járvány miatt orvoshoz sem megyek nem akarok kockáztatni háziorvosom is mondta hogy amit tudunk otthon kezeljünk ki ne mászkáljunk most sehova. Még őt fogom felhívni hogy mit javasol ő egy csupaszív néni teljesen megérti hogy miért nem szeretek nőgyógyászhoz menni. Én szeretem mindenki véleményét kikérni kinek mi vált be stb... Lehet megismerek egy olyan gyógyszert ami másra is jó lesz.
2021. febr. 8. 09:51
 8/14 anonim ***** válasza:
69%
Tudjátok vicces, hogy ha arra használom az oldalt, amire való és nem kéretlen tanácsokat osztogatok, akkor lepontoznak. Azért ez nagyon gáz. A kérdező feltett egy kérdést, konkrét termék érdekelte és nem életvezetési tanácsokat kért. Nem tudom akkor, most melyik számára a hasznosabb válasz, de ha ti ma este ettől jobban alszotok, akkor nyomjatok csak pirosat. 🤷😂
2021. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Van itt egy réteg 40 plusszos korosztály akik imádnak okoskodni. Egyesével pofoznám felőket, finoman fejeztem ki magam. Kérdésemre már úgy se kapok választ teljesen más irányba elment a kérdés... Legfeljebb kiirom majd újra...felháborító egyébként. Remélem egy mindenlében kanál oktat még. Hajrá undorító férgek! Tegyétek amihez értetek, semmit! Gratulálok senkiháziak!:D


Ez jól esett.

2021. febr. 8. 10:06
 10/14 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem senkiháziság kérdése Kedves Kérdező. De a gyógyszer nem játék. Ha meg nem tetszenek a válaszok, legfeljebb leszoksz arról, hogy egy rakás senkiházit kérdezgess 🤷‍♂️
2021. febr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!