Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Slinda fogamzásgátló szoptatás...

Slinda fogamzásgátló szoptatás alatt. Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most 2 hónapos a babám, 12.napja szedem a slinda fogamzásgátlót és tegnap jelentkezett vérzés mára erősödött de nem hasonlít a menseshez. A fogamzásgátlóról nem igazán találtam semmit.. másnak is volt pecsételő vérzése tőle? Ha volt valakinek ilyen, mikor rendeződtek a vérzései? Van, hogy néha megszédülök ez is a fogamzásgátló okozhatja? Mennyire megbízható?

Akinek van valami tapasztalata a fogamzásgátlót illetően kérem ne tartsa magában! Még sose szedtem semmi féle fogamzásgátlót így nem annyira vagyok jártas a témában!

Köszi a válaszokat!



2021. febr. 8. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Érdemes főleg a végét elolvasnod, mivel nem írtad nem tápszeres-e a babád a szoptatás mellett. A szédülés, pecsételő vérzés miatt sürgősen jelezném a helyedben a nőgyógyásznak hogy gond van. Mert vagy mellékhatás, vagy egyáltalán nem a gyógyszer az ok...
2021. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

100% iszsz.

Rendben, köszi!

Te szedted vagy valaki az ismerőseid közül?

2021. febr. 8. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én másfél hónapja szedem és eddig csak 1x volt 3 napig tartó barnázásom. Viszont nagyon sok ember azért hagyta abba mert állandóan vérzett tőle. Általában azt mondják hogy 3 hónap kell hogy megszokja a szervezet a fogamzásgátlót én adnék a helyedben még egy kis időt neki, de ha erősödik a vérzés vagy darabos azonnal orvos!
2021. febr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szule..

Ui.: Itt van pár tapasztalat

[link]

Itt viszont sokkal több tapasztalat, igaz nem magyar de fordító nekem sokat segített😅

2021. febr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tunde76 válasza:

Sziasztok!

Szeretném leirni a tapasztalatom a Slinda tablettáról. Tavaly született meg a kisfiam augusztusban szülés utáni menstruációm borzalmas volt dölt a vér belölem ugymond. Kötelező kontroll szülés után és ekkor irta fel a nőgyógyász a Slinda tablettát. 3 havi adagot a menstruáció össze vissza jött meg kb. 2 hetente. Szerencsére rendeződött a helyzet nincs görcs, erős menstruáció, fejfájás is elmúlt. A negyedik levélnél tartok, természetesen szoptatás mellett is szedtem, szedhettem. Nagyon megvagyok elégedve vele, megbizható annak ellenére is hogy volt, hogy elfelejtettem egyszer kétszer bevenni folytattam tovább, elöfordult kisbaba mellett nem azonos időben vettem be.Hát ezek az én tapasztalataim 45 éves vagyok mert állitólag 40 feletti nőknek javasolják.

2022. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!