Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig ez a lenne a 3. hónap (amióta megjött), és már 10 napja késik. Lehet ez még amiatt van, mert még ,, be kell állítódnia" (vagy ertitek xd), vagy ez mitől van?

2021. febr. 10. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, attól.
2021. febr. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eleinte teljesen normális, hogy össz-vissza jön meg, majd beáll.
2021. febr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uh, köszönöm szépen💕
2021. febr. 10. 19:30
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Hány éves vagy?
2021. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem lenyegtelen hány éves vagyok
2021. febr. 11. 21:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lényegtelen teljes mértékben, hogy hány éves vagy... #4-es valószínűleg csak segíteni akart neked, nem kell rögtön flegmának lenni, mert feltett egy kérdést, hogy kicsit több információja legyen a helyzetről.

De ettől függetlenül a kérdésedre az én válaszom is az, amit az előttem szólók írtak, hogy igen lehet amiatt, hogy még nem állt be rendesen a ciklusod. Az első évben nekem még olyan hónap is volt, amikor egyáltalán nem jött meg. Ha még nagyon fiatal vagy, akkor évekbe is telhet, hogy rendszeres, csupán 1-2 napos eltéréses legyen a ciklus.

2021. márc. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!