Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A peteérés meddig fáj, és hogyan?

A peteérés meddig fáj, és hogyan?

Figyelt kérdés
Fáj az alhasam, hol az egyik petémet érzem, hol pedig a másikat. Nyomószerű fájdalom, de csak pár percig tart, ezután elmúlik. Egyszer ezzel kapcsolatosan elmentem orvoshoz, és azt mondta, hogy peteérés, és, hogy a fogamzásgátló miatt fáj. Ugyanis a fogamzásgátló nem hagyja hogy megtermékenyüljenek a petesejtek, és ezáltal ez fájdalmat okoz. Nem tudom, hogy félre kezelt-e, vagy valóban így van, de ez nálam nem csak pár napig tart, hanem több ideig.

2021. febr. 10. 23:05
 1/2 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Én mindig tudom mikor van peteérésem, mert fàjdalmas nyomò érzés az alhasam jobb oldalàn többnyire, 3-4 napig tart.
2021. febr. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel fogamzásgátlót szedsz, így NINCS peteérésed, nem is értem, hogyan tetted össze a kettőt?.

A fogamzásgátló megakadályozza a peteérést, így effektíve nincs, ami megtermékenyüljön. Gyógyszered betegtájékoztatóját elolvastad már?

2021. febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!