Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egyedül vagyok akinek Az 5-...

Egyedül vagyok akinek Az 5- ik napon erősödik a mensije fel és alig akar abba maradni? Eltart 10-12 napig.

Figyelt kérdés

Cisztáim voltak emiatt eluzódó erős mensim lett,küretrt csináltak de csak 2 honapig volt normális menses 28 napos ciklus és kevés vér utánna.

Azota ismét eltolodik a cilus és erős a vérzés, az első 4 nap normális aztán az 5 naptol nagy alvadékok nagy tenalady betéttel, elvagyok keseredve félek stresszelek e miatt 40 évesen.

Most épp masik orvost kerestem egy endokrin nőgyogyaszt de a virus miatt 3 honapot kell várnom nem fogad.

Más is van ilyen panasszal?


2021. febr. 11. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, kiderült, hogy polip. Most spirált használok, de mondjuk én 39 éves vagyok és nem tervezek gyereket.
2021. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelen! De nekem ez a hormonos spirál mellékhatása.


Ha az első négy napban csak pecsételsz az progeszteron hiányt jelez, illetve ebben az esetben azokat még az előző ciklus utolsó napjaiként kell számon tartani.

2021. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos megint nagyon bö és nem akar elmúlni.
2021. febr. 13. 08:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!