Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 56 napja nem jött meg. Terhes...

56 napja nem jött meg. Terhes nem vagyok már sok tesztet csináltam azóta. Mióta a párommal próbálkozunk másik babával azóta egyre többet késett de most hiába várom egyszerűen nem akar megjönni. Valakinek volt máe hasonló?

Figyelt kérdés

2021. febr. 11. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Hány éves vagy?Volt már ilyen előtte is?Milyen hosszúak voltak a ciklusaid?Nem fáj semmid?Nem voltál mostanában stresszes?
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a sok kérdés mert kell az alap infó
2021. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
26. Elötte renszeres volt a menszeszem. Hát kicsit idegesebb vagyok mint szoktam de régen ez nem befojásolta soha. Néha menszesz szerű görcseim vannak de más semmi
2021. febr. 11. 19:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet megakarna jönni csak nem tud vmi miatt.Ciszta esetleg?Orvos mit mond?
2021. febr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Őszintén orvosnál még nem voltam. Vártam hátha. Mert az előző 40 nap késéssel jött meg. És normális a vérzésem.
2021. febr. 11. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt vmi nem stimmel 40 nap késés az rengeteg idő.1 hét még belefér de ez 8 hét!Menj orvoshoz akár magán orvoshoz ha tb-re késői időpontod lenne mert ennek utána kéne járni mi okozza mert így valószínű a baba is nehezen fog összejönni hisz ki tudja mikor van peteérés,milyen a méhnyálkahártyád stb...Ezt csak egy orvos tudja megállapítani.Vérvétel is kéne,ultrahang meg minden.Hiába vársz nem fog megoldódni a probléma.Lehet felírna a doki vmit és megjönne időben és be is állna a menzeszed mert a teherbeeséshez egy szabályos ciklus fontos lenne
2021. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösszi a segítsége. Kérek is időpontot egy magándokihoz.
2021. febr. 11. 19:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs mit!Sok sikert👍👍
2021. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt már olyan egyszer, hogy egy teljes hónap is kimaradt és ennyi...utána mindig megjött szépen rendszeresen. Van ilyen néha.
2021. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!