Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én hordok minden nap...

Csak én hordok minden nap betétet? (folyás)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés kifejezetten csak is LÁNYOKNAK szól!


Nekem kicsit erősebb folyásom van amit megállapítottak, hogy gomba de kezelem ami most szünetel mert nem hat a szer és új orvos keresésében vagyok épp. De ettől leszámítva sokszor van, hogy tényleg sok folyásom van főleg ovulációkor. Menstruációkor rendes betétet hordok de azt is csak 2-3 napig kell utána elég ez a vékonyabb tisztasági. Kicsit szégyellem, de nélküle meg kellemetlen lenne ha véletlen befolyna és inkább trutyiban üljek? Annyira irigylem az olyan lányokat akiknek nincs semennyi folyásuk és egész nap lehetnek egy szál bugyiban és ezt én is szeretném, mert néha idegesít a betét. Főleg, hogy ha majd lesz barátnőm (igen leszbikus vagyok) akkor nem kellemetlen ha mondjuk szex előtt letolja a bugyit és ott a kicsit nedves betét? Vagy ez úgy megy, hogy előtte fürdünk és aztán? Mert érdekes, hogy fürdés után teljesen tisztának érzem magam főleg ha borotváltam. Nyugtassatok meg, hogy más is hord ilyen betétet folyása miatt. Mennyire kellemetlen nektek vagy megszoktátok?



2021. febr. 13. 00:20
1 2 3 4 5 6
 1/51 A kérdező kommentje:
Ja kimaradt, hogy 23L vagyok és kort is írjatok.
2021. febr. 13. 00:20
 2/51 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek nagyobb mennyiségű a folyása. Fontos,hogy kikezeljék a gombát,ha utána is fennáll ez a mennyiség, akkor te genetikailag ilyen vagy. A tisztasági betét erre lett kitalálva, van is jó sok fajtája. Ha nem irritálja a bőröd akkor nyugodtan viseld minden nap. Ha kellemetlen érzet akkor lehet érdemes megpróbálkoznod a mosható,pamut tisztaságival. :)

Ha szexre kerül a sor és előtte nem tudtál megmosakodni, akkor sem lesz semmi gond, alapból nem egy száraz terepről beszélünk odalent :D természetes dolog és ezt a leendő párod is tudni fogja

2021. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
2.Amúgy nem viszket tőle bár bizonyos betétektől frászt kapok de nem mindtől :D. Hát kár lenne ha genetikailag lenne mert akkor bele kell törődnöm..
2021. febr. 13. 00:33
 4/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég a vékony tisztasági,akkod olyan nagy mennyiségű nem lehet :) ne aggódj, ez egy normális folyamat
2021. febr. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
94%

Nekem van egy olyan problémám, hogy a pisit nem tudom tartani így betétezek minden nap. Nem vicc.

22/L

2021. febr. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Örülök, hogy értelmes válaszok érkeztek :D.

Amúgy én néha a pisinél van olyan, hogy befejeztem azt felállok és bement a bugyiba pedig akkor olyan mintha befejeztem volna ez mitől lehet?

Vékony tisztasági igen.:) normálnál bepálnék és kénylmetlen ezért is csak mensikor van nekem.

2021. febr. 13. 00:45
 7/51 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inkább csak peteéréskor van folyásom, de mégis minden nap hordok tisztasági betétet, mert így érzem magam biztonságban és komfortosan.

Nekem kényelmes, és tiszta érzést ad.

32

2021. febr. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:

7.nekem is ugyanez a magyarázatom :D.

és nem kell parázni hogy megint befolyt és trutyis a bugyi :)

7-es neked is ilyen vékony betéte van?

amúgy hiába mondja a barátnőm hogy menjek el orvoshoz hogy ne kelljen mindig betétet hordanom...elmentem azt tessék hordom még :D nagyon gyenge cuccot kaphattam hisz nem is hatott semmit..főleg a krém se mert ugyanúgy viszkettem.

2021. febr. 13. 00:51
 9/51 anonim ***** válasza:
71%

Igen, én sima Facelle tisztaságit használok. Olcsó és nagyon bevált.

Mondjuk én soha nem voltam még gombás, de tuti azonnal mennék orvoshoz ha valami problémát tapasztalnék, mert ha elhanyagolja az ember akkor egyre durvább lesz és szövődményei is lehetnek.

Peteéréses időszakon kívül mindig tiszta a betétem, de mégis berakom, nekem így természetes.

Ha szexre kerül a sor, sokszor úgy vetkőzök le hogy ne lássa a párom a betétet, de az sem feszélyez ha ő maga veszi le rólam a bugyit és látja.

2021. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
35%
Ha menstruációs bugyit használsz, az kb. olyan érzés, mintha nem lenne rajtad betét, de mégis felfogja a folyást. Én vagy azt használok, vagy mosható betétet, mert nekem is erős a folyásom, és a műanyag betétek zavarnak. (Remélem nem baj, hogy a kérésed ellenére nem lányként válaszolok, transz fiú vagyok, szóval nekem is vannak ilyen jellegű problémáim.)
2021. febr. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!