Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magas süllyedés érték lehet...

Magas süllyedés érték lehet mellben lévő jóindulatú ciszta miatt?

Figyelt kérdés
2017-ben volt egy autóbalesetem ahol a biztonsági öv miatt teljesen fekete lett a bal mellem. Abban az évben találtam benne egy cisztát, mammográfián azt mondták jóindulatú, pár hónappal később leszívták mert nőtt aztán azt mondták, hogy lehet előfog jönni még mert vannak akik hajlamosak erre. Tavaly voltam megint mert megint találtam, azelőtti vérvételemen a süllyedés magasabb volt, mint kellett volna. Aztán a héten megint találtam egy másodikat (most kettő van egyszerre) és két héttel ezelőtti vérvételemen a süllyedésem 4 értékkel magasabb, mint a tavalyi. Összefüggésben van a kettő? Rosszindulatúnál tudom, hogy magasabb a süllyedés de nem tudom, hogy jóindulatúnál is?

2021. febr. 13. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jóindulatúnál nem, maximum ha gyulladást okoz. De ettől független gyulladás is lehet a szervezetedben.
2021. febr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!