Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hová mehetnék orvoshoz?...

Hová mehetnék orvoshoz? Menses problémám van a helyi kórházban 3 nögyogynál jártam és sehova nem jutok.

Figyelt kérdés

A menzeszem késik minden hónapban 40-52 nap mire megjön és akkor az első héten aligvan meg kb az 5 .naptól viszont nagyon bő és eltart még plusz 10 napig.Voltam szakrendelöben aztán magánorvosnál annyiban egyetértettek ciszta okozza.

Irtak fog.gátlót ami ugy lefogta az elsö honapban hogy 1 napig volt meg és megastagodott a nyalkahartya nagyon 3 cm re.igy küretelni kellett.

Ezután 2 honapig rendes mensim volt,majd egyre inkább késni kezdett.Most 33 napra jött meg de megint brutál erős és a 7- ik napomon vagyok.

Hova menjek még hormonpanelt senki nem kért hiaba mondtam. Norculotot javasolták de nem szedném mert azt mondta az orvos az is erős mensit okoz.reménytelenül érzem magam.


2021. febr. 13. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha magán is jó, akkor hormonokat magadtól is nézethetsz.
2021. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam rá,de mikor kellene nézetni melyik napon,és honnan szamoljam az én esetemben?
2021. febr. 13. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idos vagy?
2021. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
39 éves vagyok.
2021. febr. 13. 20:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha pesten vagy kornyeken elsz, probalj idopontot kerni a SOTE-n.
2021. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem pesten,de frl tudok menni. Probáltam kerepesen kérni de 4 honap a várakozás.Esetleg a SOTEn ajánlanál valakit?
2021. febr. 13. 20:49
 7/8 anonim ***** válasza:
A mostani gardat nem ismerem, de, mint SOTE, nyitottabb szemleletuek (nincsenek begyepesedve), magasabban kepzettek (ismerik az ujabb modszereket) es jobban tajekozottabbak a szakirodalomban, mint az atlag nogyogyaszok, akik csak a szules-fogamzasgatlas kombot ismerik es hasznaljak.
2021. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem a pestiseg vagy videkiseg szamit, hanem a tudas, a hozzaallas (7-es vagyok)
2021. febr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!