Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet PMS tünet az éjszakai...

Lehet PMS tünet az éjszakai izzadás és a többszöri éjszakai vizelés?

Figyelt kérdés
Menzesz előtt figyeltem meg, hogy estére dagad a bokám, puffad a hasam, napközben alig pisilek. Visszatartja a szervezetem a vizet. Éjszaka pedig lejön, mert 2-3x, de maximum 3 óránként pisilnem kell, rendes mennyiség ürül, sokkal több, mint nappal és teljesen vízszínű. Reggelre laposabb a hasam és vékonyabb a bokám. Általában nem vagyok izzadós, sőt fázékony vagyok, de ilyenkor nagyon izzadok éjjel. Nappal megfagyok a meleg lakásban, éjjel csuromvizesre izzadok a hűvös hálóban. Le kell zuhanyoznom reggel és ruhát cserélnem. Pedig a szobában nincs 20 fok és vékony nyári paplannal takarózunk. Ezek a zavaró tünetek, amik miatt nem tudom magam kialudni, időszakosan jönnek elő. Nem biztos, hogy csak akkor, de úgy figyeltem meg, főleg a menzesz előtti napokban. Lehetséges, hogy ezek PMS tünetek?

2021. febr. 13. 21:45
 1/2 A kérdező kommentje:
A másik tippem a cukorbetegség.
2021. febr. 13. 22:13
 2/2 anonim válasza:
Lehet PMS tünet
2021. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!