Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan álljak neki a fazonigaz...

Szuszi95 kérdése:

Hogyan álljak neki a fazonigazításnak?

Figyelt kérdés

Még sosem szőrtelenítettem az intim testrészemet, most viszontszeretném kicsit rendbe tenni. Eddig nem volt barátom így nem is foglalkoztam a szőrőmmel. Most viszont úgy érzem eljött az ideje egy kicsit kicsinosítani a lenti dolgokat is.

Nem szeretném teljesen csupaszra, eddig csak a bikinivonalamat borotváltam le.

Igazából nem tudom vágjam le először rövidre a szőrt aztán igazítsak?

Igazából nem maga a stílus inkább maga a folyamatot nem tudom. Két oldalt kezdjem, vagy nem is tudom. Szeretnék egy csíkot vagy inkább valami háromszög szerűséget mert széles a szeméremdombom. Picit ducibb vagyok, ezért is húsosabb vagyok ezen a részen.

20/L



2021. febr. 15. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Vágd le először rövidebbre ha nagyon hosszú.

Én úgy szoktam hogy kiáztatom a bőröm meleg vízben hogy felpuhuljanak a szőrök, utána testradírozok. Nyomok rá borotvahabot és először a nagyajkaknál kezdem kifelé, majd lefelé húzni. Utána a szeméremdombon felfelé és oldalra majd lefelé. Amikor kész vagyok lefertőtlenítem és bekenem krémmel

2021. febr. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bízd egy olyan emberre(férfi)aki már gyakorlott ebben a témában.De van olyan pasi aki,fájdalom mentessen megtudja csinálni.
2023. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!