Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés vagy szüzesség elveszté...

Szülés vagy szüzesség elvesztése után könnyebbek lehetnek "azok" a napok?

Figyelt kérdés
Van akinek hozott változást vagy ne nagyon reményekedjek ebben?

2021. febr. 16. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam a szülés volt a fordulópont. Előtte nagyon durva görcseim voltak, azóta semmi.
2021. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Szia!

Igen,ha olyan vagy mint én, akkor jobb lesz szülés után! A szüzesség elvesztése nem segít a görcsökön!

Nekem minden hónapban injekciós görcsoldásra volt szükségem, mert elájultam a görcsöktől, hánytam, ment a hasam.

Szülés után nem mondom, hogy meg sem éreztem, de tudtam létezni...

Előtte a hangok is fájtak azon a napon. (az elsőn)

Kitartást kívánok addig!

2021. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Bár még mindkettő odébb van, de legalább ott a remény, hogy később jobb lesz.


Annyiban szerencsés vagyok, hogy nem annyira durva mint amit a második válaszoló leírt, és csak egy nap ilyen vészes nálam. (második) De hogy őszinte legyek bőven elég, sőt.

2021. febr. 16. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok. Nekem is egy nap volt durva, de nekem az első. Viszont én abban az időben voltam kamasz, amikor még az volt a szemlélet, hogy ez ezzel jár...

Viszont azóta ismert, hogy vannak olyanok, akiknél valamilyen hormonális probléma okozza. Ezt érdemes lenne kivizsgáltatni, ha nem muszáj, ne szenvedj feleslegesen.

2021. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem mióta nem vagyok szűz vagy 3x annyira szar.


Azelőtt alig éreztem, azóta ha nem veszek be éjjel is egy görcsoldót, akkor a második napom reggelén a szobaajtóig nem bírok elmenni, anélkül, hogy el ne hányjam magam a fájdalomtól.

És a második nap lényegében fekvéssel telik, mert szó szerint alig élek.

2021. febr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De barátnőmnek szülés óta a görcsei megszűntek teljesen, cserébe alig másfél óra alatt szó szerint bokáig áll a vérben (2. nap neki is a kritikus).
2021. febr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A szűzesség elvesztésének az égvilágon semmi köze nincs a menstruációhoz.
2021. febr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szültem, a szüzesség elvesztésével nem volt változás, de az évek alatt a fetrengős görcsöléstől eljutottam addig, hogy meg sem érzem szinte. Fájdalomcsillapító és görcsoldó együtt nekem sokat segített régen.
2021. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!