Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, de csak 1 hónap...

Fertőzés, de csak 1 hónap múlva jutok el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Valószínűleg hüvelygombám van, már többször volt, de mindig vettem kúpot és elmúlt. Viszont már lassan egy éve 4 havonta újra előjön, mostmár orvosnak kéne kikezelnie, megnéznie. A baj, hogy 03.17.-ere kaptam időpontot, hogyan bírjam ki addig? A másik, hogy nem lehet bajom attól, hogy ilyen sokára fogják kezelni?
2021. febr. 18. 10:43
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
Kedves kérdezô! Sajnos az idôpont tùl késô, màr most kellene kezelni szakszerûen! Nem tudnàl egy privàt Nôgyògyàszt keresni aki tudna szonnal fogadni! Minnél kédöbb lesz kezelve annàl jobban el fog hatalmasodni rajtad.
2021. febr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ilyenkor soron kívül fogadhatnak?
2021. febr. 18. 10:59
 3/8 A kérdező kommentje:
sztk-ban
2021. febr. 18. 10:59
 4/8 Angel3000 ***** válasza:
Meg kell mondanod, hogy SOS! Nehéz most valajovà is soron kivûl bejutni, de pròbàld meg!
2021. febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gyakran visszajön talán nem is gomba. Nekem volt egy bakteriális fertőzésem és időről időre okozott gombára és baktériumra utaló jeleket is. Mindent használtam amit kapni lehet. Mivel hosszútávon nem volt megoldás, áttértem a természetes szerekre. Használj teafaolajat. Elsőre furcsának tűnhet, én is féltem tőle. Ha kellemetlen érzésem van cseppentek 1 cseppet a bugyimba és kb egész nap érzem a hatását (hűsítő érzés). Állítólag gomba kezelésére is jó de antibakteriális, szóval nagyon nem nyúlhatsz mellé vele. Ha gombád van talán érhet kellemetlen érzés miatta de én pl. bőrön is szoktam használni. Ha ki van száradva a bőröm (ekcémás) cseppentek a kézkrémbe vagy közvetlenül a bőrfelületre. Szépen helyrerakja a bőrt. Egy próbát esetleg megér. A másik, amit szeretek a vitagynC helyreállító. Ha valami gombaellenessel kikúráltad magad, esetleg nyomj végig 1-2 kúrát. Azért egy hónapot várni elég kellemetlen, főleg ha ég, viszket. Jobbulást kívánok!
2021. febr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én amint kijött mentem a klinikára, ahogy néztem ugyan úgy megy minden. Ha bajod van akkor fogadnak simán. Még csak le se szóltak, hogy miért nem vártam ki míg elmúlik a bajom.

Ilyen téren jófejek voltak, bár még nekem sem múlt el a bajom sajnos, de szerintem csak a jövőhéten megyek vissza mostmár.

2021. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Melyik klinikára?
2021. febr. 18. 13:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a saját városomban lévő állami nőgyógyászati klinikára. Szóval legalább az orvos ingyen volt. Gyógyszerekre viszont eddig azt hiszem 18ezret költöttem az utóbbi másfél hónapban szóval ajánlom, hogy menj el te is.
2021. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!