Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a melleimmel?

Mi lehet a melleimmel?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, elég vékony, nincsenek nagy melleim 75/A-B. Tegnap vettem észre hogy mintha az egyik mellem nagyobb lenne mint a másik és érzésre is nagyobb pedig korábban ilyet nem tapasztaltam, vagy ha lett volna eltérés szerintem nem volt észrevehető. De ami még furcsább, hogy van benne az a kemény rész vagy nem is tudom és az kissebb lett abban a mellemben amelyik kisebb. Ez micsoda? Megőrültem? Bocsánat ha nagyon rosszul fogalmazok csak nem élek anyukámmal és nem tudok ezzel kihez fordulni ezért sem vagyok túl tájékozott a témában, senki nem mondott nekem ezekről semmit. Az a kemény izé a mellben az a tejmirigy vagy micsoda egyébként? Azt értené ha az egyik nagyobb, gondolom nőtt, de ez így furcsa hogy az állaga is megváltozott...

2021. febr. 18. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden nő egyik melle nagyobb mint a másik. De a keménység benne még jelezheti azt, hogy nő éppen.
2021. febr. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én bal mellem is nagyobb a jobbnál. A szerkezete valtozhat attól,hogy nő, ciklus miatt is. De ha bármi nő benne azt erdemes lenne egy nőgyógyásznak megmutatni,hatha egy ultrahangot megérne a dolog. Maga az asszimetria normális.
2021. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 #2 köszönöm. És az normális fiatalkorban hogy nem ilyen 'laza' a mellem hanem eddig mindkettőben volt egy kemény, kerek rész és mostmár csak az egyikben, vagyis az egyikben nagy? A tejmirigyeknek van ilyen tapintása? Vékony vagyok tényleg szóval alig van zsír a testemen... Ahh nem is tudom mit akarok csak eléggé elkezdtem pánikolni, valószínű teljesen fölöslegesen
2021. febr. 18. 14:36
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Semmi gond nincs, teljesen normális.

A következő években növekedni fog a melled - ennnyi.

2021. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen pánikolsz. Ha gondolod, mutasd meg a nőgyógyásznak, de a következő pár évben azon se lepődj meg, ha hétről hétre változik a melled, ez ilyenkor normális dolog.
2021. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A ciklus soran, szinte mint a Hold, valtoznak a mellek. Ovulaciotol menstruacioig fokozatosan feszulnek, novekszenek, utana lazabbak, kisebbek lesznek.

Az aszimmetria pedig mindenkinel megvan.

2021. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!