Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden egyes együttlét után...

Minden egyes együttlét után valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés
Minden szex után összeszedek valamilyen fertőzést.. Mindig figyelek a higiéniára, rögtön elmegyek pisilni utána, már nemtudom, hogyan előzhetném meg ennél jobban. Minden alkalommal van valami bajom, előzőnél hólyaghurut, arra kaptam antibiotikumot, már a vesém is fájt. Most pedig valami baktérium vagy gomba, viszkető, égető érzés és belül fehér váladék.. Első barátom, akivel együtt vagyunk. Lehet, hogy nem az én "hibám" és nála van valami gond?

2021. febr. 18. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nálad nem múlt el teljesen még az előző probléma!
2021. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Előfordul, férfiaknál az ilyesmi tünetmentes lehet. Hogy védekeztek? Ha gumi nem tőle kapod valószínűleg, a tabi hajlamosíthat erre, a megszakítás nem védekezés.
2021. febr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az előző hólyaghurut már több hónapja volt, pár napja voltunk együtt a barátommal és azután jöttek elő ezek a tünetek, másnap reggel.
2021. febr. 18. 17:51
 4/16 anonim ***** válasza:
Simán elkaphattad tőle. Kérlek válaszolj az előbb feltett kérdésekre. Gumival védekeztek?
2021. febr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Óvszert használunk, de van, hogy gumi nélkül, így tőle is jöhet. Tabit nem szedek pco miatt
2021. febr. 18. 17:53
 6/16 anonim ***** válasza:

Kenetvizsgálatra érdemes elmenned. De neki sem ártana megnézetni magát. Nem tudom hány partnere volt előtted de lehet valamit már összeszedett. De ha nem akkor lehet csak valamiért rossz a vagina ph értéked és ezért könnyebben szaporodik el bármi baci vagy gomba. A pco lehet hajlamosít ilyesmire de passz, a nőgyógyászt érdemes kifaggatni.

Kezelés után ne felejtsd el a vagina flóra visszapótlást, meg ha hajlamod van szerinted néha elvileg lehet csak úgy használni a flóra visszaállítót. Vény nélkül kapható.

2021. febr. 19. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöket kezelni kéne. Így oda-vissza adogatjátok egymásnak a betegséget.
2021. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a betadine kúp után használjam a visszaállítót? 14dbos a kúp, elvileg egy hétig kell használni. Akkor 1 hét után kezdjem a helyreállítót használni?
2021. febr. 19. 22:15
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Hát ha gombád van, azon nem fog segíteni.

De egyébként igen. Én úgy csináltam, hogy egy hétig Betadine, aztán miután elfogyott, vártam egy napot, amikor semmit nem használtam, mert a kúp állítólag 2 napig hat. Tehát nincs értelme akkor elkezdeni. Szóval miután elfogyott, rá két napra kezdtem el a helyreállítót.

2021. febr. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi, gombára nem jó? Úgy tudtam, hogy ez gombára is jó
2021. febr. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!