Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minden egyes együttlét után...

Minden egyes együttlét után valamilyen fertőzés?

Figyelt kérdés
Minden szex után összeszedek valamilyen fertőzést.. Mindig figyelek a higiéniára, rögtön elmegyek pisilni utána, már nemtudom, hogyan előzhetném meg ennél jobban. Minden alkalommal van valami bajom, előzőnél hólyaghurut, arra kaptam antibiotikumot, már a vesém is fájt. Most pedig valami baktérium vagy gomba, viszkető, égető érzés és belül fehér váladék.. Első barátom, akivel együtt vagyunk. Lehet, hogy nem az én "hibám" és nála van valami gond?

2021. febr. 18. 17:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
De állítólag jó. Csak tudod a Candida olyan egy rohadék, hogy a belekben is elszaporodik, és onnan ez a kúp nem távolítja el. Kéne szedned szájon át szedhető gombaírtót.
2021. febr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A Betadine mindenre jó, és kell a helyreállító utána.
2021. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Közben váltottam, és doterra teafa olajat szeretném kipróbálni a kúp helyett. Egyszer használtam a kúpot, gondolom egy alkalomtól nem kell a visszaállító ugye? :)

Szerintetek a teafaolaj is jó megoldás? Ha használ, akkor ennek jobban örülnék, mivel ez termesztés és akkor a visszaállító se kell.

2021. febr. 20. 20:50
 14/16 anonim válasza:
Uro Vaxom-t irass fel!Nagyon drága de én egyszer szedtem 2 hónapig azóta 1 éve semmi problémám.
2021. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem mész el orvoshoz?!

Azt ugye tudod hogy otthon hiába kezelgeted magad összevissza ilyenekkel nem fogsz tőle rendbe jönni mert lehet szájon át szedhető gyógyszer is kell.

Plusz a kezeletlen gombáktól és fertőzésektől később a méhed is tönkremehet mert begyullad tőle.

De nyugodtan használj teafaolajat....

2021. márc. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

8eve Elek nemi életet,egy férfival

Sokszor átèltem.

Nem bízom a véletlenre mostmár,minden aktus után megmosakodok ott lent!

Ha csak khm..a szájával kényeztett akkor is

Mostmár rászolók,pl a kezeit is mossa meg,ha ugye arra kerül a sor. Nem minden embernek egyértelműe,hogy igenis tiszta kézzel szabad a nemiszervhez érni,legyen az saját vagy a masikè :D

(Mert ezekre én is odafigyelek.)


Fontos az étrend. A sok cukros ezektől simán, spontán lehet gombás fertőzése bárkinek.


Wczrs után is egyből megmosakodok.

Ha nem otthon,akkor mindig van nálam. Intim törlőkendő.


Kerülöm a műszálas fehérneműt

Mostmár csak 100pamutot horodk

És mostmár a tánga bugyit is ritkán horodok.

Hipszter alsót, francia bugyit hordok.

2021. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!