Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Canesten Kombi krém megszüntet...

Canesten Kombi krém megszüntetheti a gombás fertőzést hüvelyben?

Figyelt kérdés

Egy ideje használom és nem tapasztalok változást.

Ugyanúgy viszket néha de ez azért segíti enyhíteni.

Folyás ugyanúgy van.

Kaptam még kapszulát is de az a 2 el is fogyott és nem használt semmit szinte. Másnap szintén volt folyásom, 2 alkalommal is.

Kenetet igazából nem vett a doki mert széthúzta és egyből gondolom tudta, hogy ez gombás fertőzés meg papíron talán az szerepelt, hogy vizsgálat nem lehet folyása van vagy valami ilyesmi talán bár nem rémlik.

Amúgy kénytelen vagyok betétet hordani, mert olyan erősen folyik belőlem és azért olyan bugyiban végig flangálni a napot nem kellemes...

Nektek mi vált be?

Ez a krém gondolom belsőleg nem szünteti meg csak kívülről?

Külső részén ilyen hámló darabok szoktak lejönni, mintha hámlana ott a bőr. 23l



2021. febr. 18. 21:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

10.Igen.

nyilván így szedtem.

tudom hisz elmondta az orvos!

2021. febr. 19. 13:55
 12/13 anonim ***** válasza:
OK, csak írtad, hogy nem a canesten tablettát írta, hanem ezt. Úgy hangzott, mintha helyettesítőként tekintenél rá. De akkor jó! :) Csak bevillant, mi van, ha azért nem használt mert nem "rendeltetesszerűen" használtad
2021. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12.nyugalom :)

úgy használtam.

de akkor sem vált be amitől szomorú vagyok :(

azt hittem ettől azért talán elmúlik 2 alkalommal is talán.

2021. febr. 20. 03:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!