Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sumetrolim tabletta szedése...

Sumetrolim tabletta szedése hosszú távon?

Figyelt kérdés
Pár napja voltam urológusnal azzal a problémámmal,hogy szinte minden együttlét után húgyúti fertőzéssel küszködök úgyis,hogy már mindent próbáltam és mindent betartok (szex után pisi stb).Azt javasolta,hogy egy db sumetrolim tablettát szedjek be minden együttlét előtt és nem kell mindennap csak akkor,ha együtt vagyok a párommal. Elvileg így hosszútávon is lehet szedni ezt a gyógyszert megelőzésre,ugyanis azt mondta,hogy ez nem egy antibiotikum. Van esetleg olyan aki ezt a gyógyszert így alkalmazta és ha igen akkor bevált? Illetve volt e valamilyen mellékhatása?

2021. febr. 19. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért. Baktérium ölő. Az emésztésed tönkre vàgja. Ha làny vagy, a hüvelyflóràd is.
2021. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elviekben egy nagyon jo urologusnal jartam Pecsen es ugye o mondta,hogy ha mindig CSAK egyuttlet elott beveszek egy szemet belole akkor hosszutavon siman szedhetem es nem lesz belole problemam viszont nekem is vannak ketelyeim ezzel kapcsolatban,azert erdekelne,hogy valaki hasznalta e mar igy ezt a gyogyszert.
2021. febr. 19. 16:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem így hasznaltam. De én allergias vagyok rá
2021. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez 7 napos kúria van kitalàlva. Említett mellékhatàsai, lesz fent. Rész, minden ok.
2021. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Marciusban megyek vissza a dokihoz tobb vizsgalatra es addig jobban utana nezek ennek a gyogyszernek, addig valoszinuleg nem kezdem el igy szedni.
2021. febr. 19. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!