Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadin hüvelykúp csíp?

Betadin hüvelykúp csíp?

Figyelt kérdés

Szex után reggel tapasztaltam nem megszokott fehér szilárdabb hüvelyi folyást és viszketést. Vettem ezt a betadin kúpot, ma helyeztem fel este az elsőt, de kegyetlenül csíp.. Egy másfél óra elteltével jobb, nagyon félek a holnap estétől,nem tudom, hogy fogom bírni. Reggelig hagyjam bent?

Fürdésnél az előző napit kimoshatom magamból?

Helyreállítót mikortól használjak? Közben is vagy 7 nap után? Patikában megkérdeztem a helyreállítót, aztmondták, hogy nem szükséges mert benne van a kúpban minden,valamint ha nem szeretnék pénzt költeni fölöslegesen ne vegyek..



2021. febr. 20. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is csíp, lehet, hogy jódallergia. Nem kell szenvedni, vegyél más kúpot.
2021. febr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Minus válasza:
30%
Szia! Ha probléma van akkor csíp, mert hat a gyógyszer. Ne mosd ki magadból, nem is szabad sosem ilyeneket csinálni. Én 20-25 éves koromban mindig használtam ezeket a hüvelymosókat és folyamatosan voltak problémáim, se persze az akkori páromtól mindig elkaptam valamit, mert ő fűvel-fával..... szóval a természetes öntisztulás tényleg működik és a tartós párkapcsolat! 🙂
2021. febr. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem csíp csak ha allergiás vagy rá. Vagy esetlrg durva gyulladas lehet a hüvelyedben és azért csíphet. De az utóbbit jobb lenne ha látná orvos. Ne használd ha megegyszer előgordul. Nekem bevált. 5 napig használtam. Aztan nem tudtam tovább mert úgy kiszárította hüvelyemet hogy nem ment fel a kúp hiába vizeztem. De elég volt ennyi. A helyreallítķ kell különben gombás leszel és 1 het után kezdődik újra a "buli". Tapasztalat. Én gynophilus hüvelykúpot használtam. Elég buta aki lebeszélt róla. Egyebként enyhebb folyást már maga a regeneraló is megoldhat.
2022. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kúpban csak jód van, a regeneralóban pedig tejsavbaktériumok. A jód kiírt ninden gombát és bacit. Ezért nem is tehetnek bele regeneráló bakteriumokat mert azonnal meghalnának. Ilyen hülye patikust. Sajna elszaporodnak a gombák hamar ha kihagyod a regeneralót és kezdheted újra a kúrát mert folyásod lesz.
2022. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd ki. Rakd fel a következőt hátha az már nem fog csípni. Ha nagyon csíp az is akkor az orvost javasolnám. Felír másfajtát.
2022. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!