Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Titeket az SZTK-ba időpont...

Titeket az SZTK-ba időpont nélkül felengedtek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Fertőzés vagy fájdalmak esetén?

Kijött rajtam valami nyavalya, de jövő hónapra kaptam időpontot, addig pedig nem szeretnék várni. Kedden rendel a nőgyógyászom, de félek, hogy lent a recepciónál elküldenek. Kerestem magán nőgyógyászt a közelben vészesetre, de sajnos ott a legközelebbi időpont április 15.-ére van, szóval még később.


19L


2021. febr. 20. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem mindig felengedtek. De fontos - legalábbis abban a kórházban ahova én jártam - hogy aznap, még jóval a rendelés kezdete előtt be kellett jelentkezni az orvoshoz, mert meg volt határozva, hogy max mennyi embert lát el az nap. Ha valaki későn jött, és már nem fért be az napra, akkor elküldték.
2021. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
A vírushelyzet miatt kb mindenhol csak előjegyzéssel fogadnak beteget, kivéve ha tényleg haldokolsz. Időpont nélkül be sem fognak engedni az épületbe.
2021. febr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Fogadtak a rendeles vége előtt 10 perccelre kellett visszamennem, addig az épületbe nem engedtek fel.

Ha el modndo h sürgős fájdalmaid vannak stb akkor segítenek azért.

Legalábbis nálunk így volt.

2021. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Itt is kell időpont, de panaszok esetén anélkül is ellátnak, megvizsgálnak. Jobbulást.
2021. febr. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma voltam az SZTK-ban, a recepciós nagyon rendes volt, nem küldött el a francba, megadta a nőgyógyászat telefonszámát és valószínűleg a rendelés végére behívnak:)


Köszönöm a válaszokat.:)

2021. febr. 22. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Szuper. Minden jót neked! :)
2021. febr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!