Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez szerintetek a...

Mi lehet ez szerintetek a mellem fölött?🥺

Figyelt kérdés
Kijött az egyik mellbimbóm fölé egy pirosas folt, és ha egy részét erősebben megtapogatom akkor fáj. 17 éves lány vagyok. (Nem élek nemi életet meg semmi ilyesmi.)

2021. febr. 21. 00:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet valami pattanás vagy gyulladás?

Ha esetleg már a rákot képzeled be, nyugi, az általában nem fáj, és kőkemény csomóként jelentkezik.

De ha nagyon aggódsz akkor menj el orvoshoz. Igazából így ebből nem tudom eldönteni hogy nőgyógyászati vagy bőrgyógyászati dolog, de ha a háziorvosodnak megmutatod, ő eldönti és ha szükséges, tovább küld a megfelelő helyre.

2021. febr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm🥺 gyulladásra gondoltam én is. Már szóltam anyumnak, bekentem egy krémmel ami talán hatásos lesz és ha nem múlik el maximum 1 héten belül, akkor úgyis orvoshoz fordulunk.
2021. febr. 21. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!