Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A tsh rendben , viszont 4 göb...

A tsh rendben , viszont 4 göb is van a pajzsmirigyemben 5,4,3 mm -sek . Valakinek Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

2021. febr. 21. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:
És a T3-4 is rendben? Önmagában a TSH sokat nem jelent, főleg ilyenkor.
2021. febr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Azokat nem nézik mivel a tsh jó eredményt mutat. Izotóp vizsgálatra se küldtek még el . Nyàron lesz egy éve hogy kiderült. Akkor voltam egy biopsziàn mivel akkor az egyik göb 15x10mm volt . Jó eredményt

Mutatott, azóta már csak 5mm de viszont akkor még csak kettő volt benne , januárban voltam uh. Megint lett benne kettő

2021. febr. 22. 06:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is rendben az összes érték, viszont cisztákat talált a pm-ben az orvos...
2021. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És történt azóta veletek valami ?

Kezelés ?

Tünetek voltak ?

2022. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mert nekem ft3 picit emelkedett.

Viszont sok tünetem van

2022. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta megint lett két újabb göböm a napokban derült ki. A régiek picit nőttek úgy hogy két évig ugyan akkorák voltak most valamiért nőttek egy picit. A vereredmenyem azóta is jó, semmilyen kezelést nem kapok azóta sem. Majd most fogok menni vissza endokrin szakrendelőbe, igaz elég sokára kaptam időpontot.
2022. júl. 21. 07:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Tüneteim nincsenek!
2022. júl. 21. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!